SafeGroup

Pełna wersja: Paragon Virtualization Manager z Virtual Box w jednym....
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

andrzej76

Mam licencję do tego programu.Nie aktywowana,oddam,nadmienię,że program ten mam wbudowanego Virtual Boxa.

ktośtam

Ja poproszę jeżeli można. Z góry dzięki.

andrzej76

O ktostam,Ty wszystko testujesz?Już wysyłam.

ktośtam

Co rozumiesz przez "wszystko testujesz"? ;-)

andrzej76

Lubisz takie programy?Ja nie mam zacięcia do nich,zawsze coś w nich mi nie wychodzi.

ktośtam

Owszem ;-) Dam znać po testach jak się sprawuje, ale to dopiero w weekend (i pod warunkiem, że do weekendu kurier nie przywiezie mojego nowiutkiego Samsunga Galaxy S) Grin

andrzej76

Ok.,pozdrowił.
ktostam jeśli nie będzie Ci potrzebna bo znudzisz się tą licencją to ja chętnie się uśmiechnę. Przyznam szczerze że akurat pisze prace o programach do virtualizacji i bardzo by mi się to przydalo. ;-)

ktośtam

No to Tobie yaslaw chyba bardziej się przyda. Wysyłam PW.
Dzięki za licencję. Dla innych zainteresowanych dodam że jest możliwość uzyskania licencji na ten program
Wystarczy wejść na tą stronę:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

andrzej76

To nie jest ten sam program z linka,co ten na którego oddałem lickę.Ten ma Virtual Box i jest bardziej rozbudowany.To są dwa różne programy. Idea
Ten z linka jest bardziej rozbudowany. Obsługuje również virtualbox''a oraz vmware, virtual pc etc. Różnica jest tak że wersja z virtual box opiera się na wersji 10 paragona a ta z linka na wersji 9.5
Niestety jak dotąd nie udało mi się zmusić obu programów do przeniesienia do wirtualnej maszyny podmontowanego obrazu dysku (dd).

andrzej76

Ale program,jak dla Ciebie dobry? Question
Najciekawsza dla mnie funkcja to "adjust os" - czyli dostosowanie wirtualizowanego systemu do systemu hosta tak aby uruchomił się na innym sprzęcie. Planuje dość intensywne testy jutro i pojutrze. Dotychczasowe z powodu opisanego wyżej się nie udały.
Dużą zaletą jest kompatybilność z vmwarem i virtualboxem. Co powoduje iż teoretycznie z użyciem paragona ma się w rękach całkiem potężne środowisko.