SafeGroup

Pełna wersja: Avira 12 - zamknięte betatesty rozpoczęte!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8

Eugeniusz

Avira szuka nowych betatesterów.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Dziwne że jest styczeń a bety nadal nie ma. Pisałem do nich, odpisali że dopiero się szykują i jak coś to dadzą znać. Obecnie nie ma żadnych produktów do testowania.
Co chcielibyście zobaczyć z Avirze? Piszcie to zaproponuję im to.

ugedej77

Ja mam pewną sugestię jeśli chodzi o Avirę - a mam do tego programu duuuży sentyment i bardzo go cenię. Avira powinna w końcu dostać jakiś nowocześniejszy i ulepszony interface - kolory i odcienie niech zostaną , ale szata graficzna powinna być poddana gruntownemu liftingowi. Cóż , to tyle ...
Niech dadzą możliwość czy ma skanować pamięćprzy wykryciu jakiegoś wirusa czy nie.
Bo czasem jest to irytujące.
+ polska wersja
+ alerty są brzydkie Wink.
Było by miło, gdyby była:
- polska wersja językowa (mi to nie przeszkadza, ale używam komputerów razem z żoną...)
- wyłączenie tego wkurzającego okienka skanowania po wykryciu zagrożenia, którego nie da się wyłączyć
- wsparcie 64 bit

No i tyle Smile

Edit:
Interfejs jak najbardziej mi odpowiada, jedynie to, co wymieniłem powyżej mogło by zostać zmienione. Ewentualnie mogli by dodać jakieś dodatkowe komponenty typu behavior shield, czy coś takiego.
dla mnie interfejs mogą zostawić
ja chcę żeby wprowadzili lepszysystem wykrywania nieznanych nowych zagożeń
Tylko jedna sugestia: Polska wersja językowa. A jak nie wprowadzą - no cóż, Czesi mądrzejsi.
Plati napisał(a):Tylko jedna sugestia: Polska wersja językowa. A jak nie wprowadzą - no cóż, Czesi mądrzejsi.


Plati! Avira to niemiecki produkt!
Wiem i dlatego mowie, ze Czesi sa madrzejsi i wprowadzili juz dawno polskie wersje do swoich produktow.
W wersji free mogliby wprowadzić chociaż WebShielda, reszta może zostać Smile.

Eugeniusz

Dobra, jeszcze raz podpuściłem ich z polską wersją, przy okazjiprzeglądu Aviry SS.
Jak dla mnie polskiego języka nie musi być. Każdy sobie poradziSmile

Najważniejsze by:

- poprawili wykrywalność na 0-day (udoskonalenie ProActiv, wprowadzenie Cloud, zatrudnienie większej ilośći MalwareHunter)
- program jest lekki, ale może da się zrobić by był lżejszy.

Eugeniusz

Jest pewna iskierka nadziei w sprawie polskiej wersji.
Eugeniusz napisał(a):Jest pewna iskierka nadziei w sprawie polskiej wersji.


Walić to łaski nam nie robią, robiąc polską wersję - jest Avast Tongue
Jaka iskierka nadziei? W Press Aviry napisali, że ich produkty będą dostępne w języku koreańskim, a nie polskim ->

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Eugeniusz

Plati, nie trzeba od razu się chwalić wydaniem polskiej wersji. Więcej nie powiem bo mam za sobą niemiłe doświadczenia związane z podawaniem informacji technicznych. Jak będę coś wiedział to powiem.

Swoją drogą, koreański rynek ma większą wartość od polskiego? Oni tam wojnę mają... to po co im Avira?
Ja mówię o Korei Południowej... oczywiste jest, że mają tam bardziej rozwinięty rynek.

Eugeniusz

Ja też Smile...
Czy wiadomo już cokolwiek na temat aviry 11?
ja już czekam nowej wersji bo zawsze lubiłem ten program
Używałem bardzo długo i instalowałem wszystkim... aż w naszym związku pojawił się Comodo.
Ciekawe jaka będzie ta wersja.
Jak myślicie, dadzą coś oprócz sygnatur?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8