SafeGroup

Pełna wersja: Test Self-Defense Antimalware.ru
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wyniki są interesujące Tongue
Oczywiście Kaspersky i DR. Webświetne wyniki Tongue
Zapraszam do przeanalizowania tabelki, a dla kogoś z rosyjskim - opisu Tongue

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

ten test jak zwykle taki sam ruskij Grinprogram wygrywa i to by było na tyle
reszta to badziew

andrzej76

Stary test,z września 2010,do tej pory , już wiele się pozmieniało.Wiadomo-chwalą swoje.
22 января, 2011 - 15:42 — Илья Шабанов -cokolwiek to jest, raczej nie świadczy o starości tego testu Wink

andrzej76

To coś mi się poknociło,sorry za zamieszanie,są faktycznie 2 testy,stary i ten nowy.
Sorry morphiusz,jasiekkidawa.
To nowy test... Przetestowali COMODO w wersji 5.0 - teraz 92%, a wcześniej 89 %

-----------------------------------------------------------------
ANDRZEJ ŹLE PISZESZ... spójrz dobrze na wyniki tych testów (wersji rus. i eng.) i na wersję WSZYSTKICH programów !!! To dwa różne testy !!!
Ten test jest datowany na styczeń 2011 z datą publikacji 22 I i dotyczy tylko W7 na 64 bitowych systemach. Poniżej tego najnowszego jest zestawienie porównawcze do testu z września 2010 dotyczącego z kolei W7 32 bitowego. Nie wszystkie programy, jak widać sobie równie dobrze radzą na obydwu platformach i jak widać niektóre zdecydowanie lepiej pracują na 32-bit (Avira, Panda), a niektóre wręcz odwrotnie (ZoneAlaram, AVG czy Trend Micro).
Antivirus self-protection test under x64 platform (02/10/2011)

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

morphiusz napisał(a):Wyniki są interesujące Tongue
Oczywiście Kaspersky i DR. Webświetne wyniki Tongue
Zapraszam do przeanalizowania tabelki, a dla kogoś z rosyjskim - opisu Tongue

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


ta strona od lat promuje made in CCCP
inna sprawa że są dobrzy
KASPEREK jak zwykle najlepszySmile

Konto usunięte

Dziwi mnie że sprawdzali głównie pakiety 2011, a jednak w wypadku MSE wzięli 1.0 zamiast najnowszej wersji.
Avast słabiutko... Avira jeszcze gorzej.

Moim zdaniem test sfałszowano. Dr.Web nie jest produktem ścisłej czołówki, nigdy taki nie był.

Eugeniusz

Leczyć to on umie, ale czy taki twardy jest, to nie jestem przekonany.

andrzej76

Mój przereklamowany Eset - brązowy medal,też słabiutko,ale testy na forum mówią same za siebie,nie spada poniżej swojego progu wykrywalności 70-85%.
andrzej76 napisał(a):Mój przereklamowany Eset - brązowy medal,też słabiutko,ale testy na forum mówią same za siebie,nie spada poniżej swojego progu wykrywalności 70-85%.

Pod uwagę trzeba brać ochronę, jak i wykrywalność.
Co do Kasperskiego, to Self-Defense mu się udało. Grin