SafeGroup

Pełna wersja: KOMPUTER ŚWIAT 3/2011 - Test pakietów IS :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
W najnowszym Komputer Świecie 3/2011 pojawił się test pakietów IS (zarówno wykrywalności z AV-Test Lab. i wydajności).
Linki do najnowszego wydania KŚ (Test jest zamieszczony od 10 strony) :

CIACH!
Mogłeś screeny porobić Tongue
Jaka najlepsza 3? Tongue .
1 - KASPERSKY 2- NORTON 3 - G DATA 4 - MCAFEE 5 - PANDA

Konto usunięte

Linki zostały usunięte, publikowanie całych materiałów to ich rozpowszechnianie = łamanie prawa, bo są one chronione prawem autorskim.
Wyniki mogą zostać.
Kaspersky i Norton na podium to standart Grin
KASPERSKY więcej wsadził w kieszeń to i na 1się znalazł..

Konto usunięte

Ja nie chcę nic mówić, ale Kaspersky już chyba kilka lat z rzędu wygrywa w KŚ... Oczywiście może być faktycznie taki dobry, ale jak skonfrontuję to z faktem, że KŚ jest w Polsce najpopularniejszy (= ma wpływ na sporą rzeszę klientów, jak i klientów potencjalnych), to zaczynam wątpić w wiarygodność ich testów Smile
komputer świat i dobre testy, weźcie przestańcieGrin
na jakiej podstawie opierasz swój osąd Polak?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Hmm kiedyś czytałem, ale to na początku ich istnienia - wtedy byli dobrzy. Teraz to taka prasówka-masówka jak każda.
Czwarte miejsce mnie zastanawia bo tego programu to dawno nie widziałem, testuje to ktoś na paczkach?
Adres WWW do Aviry to avirapolska.pl?Wall
Plati napisał(a):Adres WWW do Aviry to avirapolska.pl?Wall

Też się zdziwiłem. Inna strona Aviry SS a inna Aviry Free.
Wreszcie ukazał się ten teścik na stronce KŚ, tak on dokładnie wygląda:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Eugeniusz

Dlaczego dali zrzut alertu IE (SmartScreen?) i napisali że to Mcafee zablokował plik?
Eugeniusz, faktycznie. Tongue
Kod:
Zainfekowane pobieranie przez przeglądarkę stron WWW: McAfee wykrywa szkodnika, jeszcze zanim ten zostanie zapisany na komputerze
, a obok screen SmartScreen''a z IE. Widać, że specjalistów w tym KŚ mają. ;P

Eugeniusz

Face palm totalny :/.
Popatrzyłem pobieżnie na ten test ... lepsze robią dzieci w internecie na yt. Patrzę ... i gdzie jest Avast, ESET, Comodo - bez kitu, szkoda czasu na czytanie tego, a brak ArcaVir zaprawa na kpinę Wink
PascalHP napisał(a):Widać, że specjalistów w tym KŚ mają.

No i takie jest mniej wiecej podsumowanie rzetelnosci wiekszosci testow w PL gazetach, poziomu ''zaawansowanych'' uzytkownikow oraz wartosci porad na rosnacych jak grzyby po deszczu portalach dot. komputerow, Internetu, bezpieczenstwa...
Stron: 1 2