SafeGroup

Pełna wersja: Firefox i częsty "brak odpowiedzi"
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Konto usunięte

Witam,
używam Firefoxa 4b10 na Windows 7 x64 Pro.
Gdy przy ładowaniu strony chcę kliknąć np. na już widoczny link, przeglądarka na dosłownie milisekundy nie odpowiada (widać to po pasku adresu), a wizualnie wygląda to jak mignięcie. Dzieje się tak kilka razy gdy kilka razy klikam na link.
Mam kilka rozszerzeń, wszelkie niepotrzebne pluginy wyłączone.

Problem ten miałem już wcześniej, lecz sam z siebie ustąpił. Wczoraj wykonywałem jednak reinstall no i niestety powrócił.

Wyczyszczenie pamięci podręcznej nie pomaga.
Wyłączenie wszystkich dodatków i wtyczek nie pomaga.
Przywrócenie ustawień domyślnych nie pomaga.
W trybie awaryjnym problem również występuje.
Po utworzeniu nowego profilu problem nadal istnieje.
Przeglądarkę przeinstalowywałem kilka razy, bez rezultatów.
Komputer jest czysty od malware.
Zaktualizowanie wszystkich sterowników i oprogramowania nie daje rezultatu.

Sprawdziłem i problem występuje u mnie również na wersji stabilnej, tzn. najnowszej dostępnej FF 3.6

Poza tym w innych przeglądarkach zjawisko to nie występuje w ogóle.
Tak więc, przeglądarka jako przeglądarka działa poprawnie, lecz występują w niej "freezy" gdy użytkownik podejmuje jakieś akcje w trakcie ładowania witryny na chociażby jednej karcie.

Czy jest na to jakaś rada? Muszę przyznać, że niesamowicie to irytujące objawy.

Aha, zauważyłem jeszcze jedno - mam to na HP ProBook 6540b z Core i5 430M, 6GB RAM oraz ATI HD4450.
Na drugim laptopie, HP Pavilion dv5-1210ew z T4200, 3 GB RAM i GF9200 nie ma żadnego problemu .

Macie coś takiego u siebie? Czyżby to było z winy radeona? No ale stery są ok...
To jest beta - takie życie Tongue
Może wypróbuj wersję 4b11pre Tongue

Konto usunięte

Na FF 3.6 jest to samo.
Wkurzyłem się, zrobiłęm formata jeszcze raz, tyle że tym razem poleciała Winda ENG zamiast PL.
Póki co nie miga, ale nie wszystko jeszcze zainstalowałem.
Wersja językowa systemu nic nie ma do działania aplikacji.

Konto usunięte

Niby tak, ale mimo to śmiem twierdzić, że ta ENG jest stabilniejsza niż PL, nawet vbscript erroru nie miałem, gdzie na PL to była normalka od czasu Visty.
nie wiedziałem,że wersja językowa może mieć takie znaczenie :O zaraz się okaże,że japońce mają szybszą 7kę od reszty krajów Wink -żarcik ;p
u mnie ostatnio błędy występują a dokładniej zamyka się sama lub po uruchomieniu jest w procesach lecz okno nie uruchamia się..
Ja nigdy na Windows 7 Ultimate 64-bit nie miałem błędu. Szybko i stabilnie działa i to jest ważne.