SafeGroup

Pełna wersja: Eset Smart Security v4 na 6 miesięcy za darmo ! :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Eset Smart Security v4 na 6 miesięcy za darmo !(PROMO do 10.02.2011) ->

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Konto usunięte

Ooooo, dzięki za info, chyba sobie skorzystam Smile
Mail z kluczykiem dostałem po minucie Smile
nie ma sensu linkować do bloga lepiej od razu podać stronę z promocją

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

A ja z kolei uważam, iż warto podać link do polskojęzycznej informacji o tej PROMOCJILol
zwiękasza to tylko jego pozycje w wyszukiwarce czyli darmowa reklama dla niego a te informacje sa na kilku rożnych polskich tego typu blogach


Dodano: 9 lut 2011, 2011 21:24

zobacz na to u niego praktycznie nie ma do nas żadnych linków zresztą nawet kiedyś kazał usunąć usebaryy z reklama forum sg

http://www.google.com/search?client=ope ... 8&oe=utf-8

http://www.google.com/search?hl=pl&clie ... =&aql=&oq=

Konto usunięte

Nie ma problemu, ja przejadę bazę skryptem to z tych adresów nic nie zostanie Smile
Jak ktoś się nie odwzajemnia, to linkować nie będziemy.
dzięki za info klucz już jest

andrzej76

Wszyscy się najarali teraz na ESS?
andrzej76 napisał(a):Wszyscy się najarali teraz na ESS?


Eee nie Tongue

andrzej76

No,jeden odpuścił,pozwólcie mi testować mojego słowackiego esecika,nie bądźcie tacy!
A swoją drogą, mi klucz się przyda.(obecnie licka na roczek leci).
Eru napisał(a):
andrzej76 napisał(a):Wszyscy się najarali teraz na ESS?


Eee nie Tongue


pewnie że nie ale jak dają za free to trzeba brać
Używać go nie będę na razie, jakby co będzie w odwodzieGrin
Może i ja przejadę się z ESET-em do czasu wyjścia NIS-a 2012 Smile ?
BTW.Lunatic kazał usunąć userbary z reklamą naszego Forum Question ...ma chłopiec tupet

Konto usunięte

Ja tylko napiszę, że ~100 linków do tamtego serwisu zostało z postów usuniętych. Jeżeli ktoś jeszcze znajdzie, to proszę dać znać.
Gdybyście chcieli je dawać, proszę umieszczać w tagu code.

Eugeniusz

Meir napisał(a):Może i ja przejadę się z ESET-em do czasu wyjścia NIS-a 2012 Smile ?
BTW.Lunatic kazał usunąć userbary z reklamą naszego Forum Question ...ma chłopiec tupet

Hmm kiedyś zaproponował mi współpracę. Miałem zalinkować go u mnie. Zrobiłem to. Niestety, był to jednostronny gest.
Eugeniusz napisał(a):Hmm kiedyś zaproponował mi współpracę. Miałem zalinkować go u mnie. Zrobiłem to. Niestety, był to jednostronny gest.

No cóż...widać,że dobre maniery nie są najmocniejszą stroną Lunatica vel OXYGEN THIEF-a Grin
um...podałem mail i dostałem link do pobrania...i jakiś nick i hasło... eee...:crazy: czyli musze pobrać jedno z nich by było na pół roku?

edit: chyba łapie o co chodzi... głupie to XD

Konto usunięte

To jest login i hasła które podajesz przy instalacji / konfiguracji aby program mógł pobierać aktualizacje Wink
właśnie mi zblokowalitę lickę
działa u was?
mi działa
Stron: 1 2 3