SafeGroup

Pełna wersja: fuzja systemów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


zakładam wątek przede wszystkim w celach wywiadowczychSuspicious
Czy ktoś z was spotkał się kiedyś z taką fuzją? używał jej? czy może ktoś z was wie jak to się nazywa? [nie czytałem wszystkiego, na szybko przeleciałem Craze]

może jeszcze zapytam, czy ktoś z was ma jakieś konkretne dane jak móc przerobić win 7 pod siebie (google nie pomaga,albo ja źle szukam) [własna płytka z własnymi ustawieniami /nie mówię tu o backup''u czy czymś innym coś typu nlite]

Eugeniusz

Czytałem ten "genialny" artykuł w Chipie. Tak powstałego dziwoląga nazwali "iWindux" ( :crazy: ). Przecież to zwykły Windows z dockiem, programem do backupu i wirtualnym napędem.Pod siebie (cokolwiek to znaczy), masz przystosować sam! Zastanów się co chcesz mieć i zainstaluj to.

Wall

Chip i PCWK to najbardziej żałosne czasopisma.
myślałem,że może istnieje coś takiego,ale to w sumie byłoby rzeczywiście głupie tak jak mówisz... a to pod siebie, to chodziło mi o zrobienie gotowego obrazu 7ki wywalając z niej to co nie potrzebne Tongue jakkolwiek by to nie brzmiało, wiesz ludzie przerabiali xp, to myślałem,że może sa też jakieś programy by zrobić już gotową przerobioną 7kę

Eugeniusz

Do tego służy vlite.
czyli jakaś nowsza wersja ? ooooo ciekawe! [tfu! żadna ''nowsza wersja'' po prostu nie wiedziałem o istnieniu Tongue ]

a wracając do głównego wątku to chyba nic na ten temat nie da się powiedzieć co?

andrzej76

Do przerabiania Windows 7 służy tylko i wyłącznie Rt 7 lite.(vlite służy do przerabiania tylko Windows Vista).