SafeGroup

Pełna wersja: Kupno licencji na program
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,

W dniu dzisiejszym kupiłem licencje na program cFosSpeed z oficjalnej strony :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Wpłaty dokonałem przez PayPal. Po wielu godzinach od dokonania wpłaty nie uzyskałem drogą elektroniczną swojego loginu waz z hasłem. Pytanie brzmi : Czy w ogóle uzyskam ? Ktoś się orientuje jak to działa ? Kiedy otrzymam login + hasło ?

Pozdrawiam.
Wszystkie informacje masz na ich stronie- wystarczy poszukać:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Cytat: Zazwyczaj zamówienia realizujemy w 1-2 dni robocze po otrzymaniu Twojej zapłaty.
Wszystko zalezy od mechanizmu a raczej procedury wysylania licencji.
W zaleznosci od firmy byla z tym roznie, te ktore maja generatory licencji na podstawie odnotowanej wplaty - licencje wysylaja natychmiast po zaksiegowaniu wplaty, tam gdzie czlowiek sprawdza konta - moze to potrwac.

Na Twoim miejscu zamiast pisac na forum, napisalbym do producenta zapytanie, napewno bedzie to bardziej skuteczne ;)
Nie doczytałem...Dzięki .
na klucz do tego programu się podobno długo czeka co najmniej kilka dni
VenomX napisał(a):Witam,

W dniu dzisiejszym kupiłem licencje na program cFosSpeed z oficjalnej strony :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Wpłaty dokonałem przez PayPal. Po wielu godzinach od dokonania wpłaty nie uzyskałem drogą elektroniczną swojego loginu waz z hasłem. Pytanie brzmi : Czy w ogóle uzyskam ? Ktoś się orientuje jak to działa ? Kiedy otrzymam login + hasło ?
Pozdrawiam.


wyślą musisz trochę poczekać
możesz do nich wysłać info z zapytaniem czy twoja kasa doszła
Z tego co wyczytałem na licencje można czekać nawet do 2 tygodni :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Pisząc otwarcie : nieźle pochrzaniony system...
pogram przydaje sie jedynie jak korzystasz dużo z p2p w normalnym użytkowaniu nic nie daje ucina jedynie trochę transfer
Program jest przydatny i to bardzo nawet jeżeli nie korzystamy z P2P. Pobierając dany plik z sieci z maksymalną prędkością naszego łącza strony www wgrywają się bardzo powolnie. Sytuacja się zmienia gdy mamy zainstalowany sterownik CfosSpeed . Czas oczekiwanie na wgranie danej strony zmniejsza się diametralnie . Sterownik przydaje się również dla tych co lubią grać po sieci...Uważam, że taki program jest obowiązkowo dla każdego .
co do gier jedynie jak coś sie ściąga to jest jakiś efekt jeśli łącze nie jest w tym czasie nie używane nie ma absolutnie żadnej różnicy sprawdzałem na kilku grach online ping nie zmniejszył sie nawet o 1%
Mam 10/10 Mbit i nawet bym nie poczuł, że coś działa lepiej. Korzystałem z tego kiedyś mając 1/0,3 Mbit i tam dawało jakiś efekt, czym szybszy net tym mniejszy sens tego typu programu moim zdaniem. p2p? ustawiam na konkretny port, a w routerze daje niski priorytet działa jak ta lalaGrin
Nie zgodzę się z tobą.Im szybszy internet tym według ciebie program jest bezużyteczny ? Ściągaj dany plik z sieci z maksymalną prędkością i w tym czasie włącz przeglądarkę www i sprawdź jak strony się wgrywają ? Z mojego doświadczenia wiem, iż strony znacznie szybciej się ładują po załadowaniu sterownika Cfos . U wszystkich moich znajomych nastąpiła znaczna poprawa .
strony szybciej się ładują bo plik ściąga się wolniej ogólny transfer jest wolniejszy mi na 8 mega bez programu dochodzi 950 KB/s z cfos jest ponad 700 do 800 w czasie pobierania wysyła się tez więcej danych
nigdy takich cudów nie używałem, nie wierzę już dawno w takie programy
Normalnie? Darłem 1200 KB/s, przeglądałem neta, a z łącza w tym czasie korzysta zwykle jeszcze 4-5 osób i jakoś nikt nie narzeka. Kumpel zwykle ma włączonego torrenta, ja teżTongue Przy tych prędkościach ciężko poczuć iż jest lepiej. Zresztą na upartego mogę włączyć kolejkowanie na routerze i mam prawie to samo co cfos.

Kiedy narzekam na neta? Co jakiś czas sieć dostawca ma przeciążoną, ale tylko ping wzrasta, ale to już wina po drugiej stronie.