SafeGroup

Pełna wersja: Beta 8
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam.Czy wraz z premierą wersji 8 będzie też dostępna wersja 8 darmowej Avira Classic?
Z góry dzięki za info.
Tomek.
martinez2006 napisał(a):Nie będzie dostępna. Smile


Gdzie takie sensacje wyczytałeś ?
martinez2006 napisał(a):Napisałem że nie będzie dostępna wersja 8 Classic wraz z premierą SS 8. Jak na razie. Ani słychu ani widu na temat 8 Classic. Nawet jeszcze bety wersji nie ma. Smile



Jeszcze raz pytam ,skąd masz takie informacje ,że nie będzie dostępna darmowa v.8 AntiVira ,wraz z ukazaniem się płatnych wersji ?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

martinez2006 napisał(a):Jestem bardzo ciekaw czy naprawdę w tym samym dniu co wyjdzie SS 8 ukaże się do pobrania wersja classic 8. Classic 8 na pewno będzie ale kiedy Smile


Czyli nie wiesz ,w takim razie lepiej nie pisać ,a poza tym jest jeszcze v.Premium .
tigran napisał(a):ja słyszałem że 8 będzie w tym tygodniu czy to prawda?


Premiera v.8 została przesunięta na poniedziałek 14 kwietnia .
martinez2006 napisał(a):
tigran napisał(a):a wie ktoś o której godzinie będzie dostępna 8?


Niestety ja nie wiem o której godzinie dokładnie będzie dostępna. Ale podejrzewam że jak jutro wrócę z pracy i włączę kompa to już będzie Grin


Jak tylko się pojawi to pojawi się notka na stronie o tym Smile
Darmowa wersja coś niestety ciągle 7.
Zaraz chyba zaczaję Premium, ale do użytku w domu wystarcza mi Classic. Ciekawe, czy wersja 8 to będzie duży skok do przodu. Avira ogólnie to bardzo dobry antywirus, nie chciałbym się rozczarować Wink.
Mam gdzieś tego keya, kiedyś go pobrałem. Jak już pisałem wersja darmowa i tak jest moim zdaniem wystarczająca. Bardziej liczy się rozsądek niż soft Wink.
v.8 Premium

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

martinez2006 napisał(a):No to w takim razie wypada czekać na wydanie 8 Classic - bo jak na razie to jeszcze jest nie dostępna Smile


Na forum Aviry już ktoś wkleił screen v.8 Avira AntiVir Personal - Free Antivirus ,bo taka jest nowa nazwa darmowej wersji 8 .

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

tigran napisał(a):no właśnie szkoda że 3 wersje nie wychodzą razem tylko 2 a classic jak zwykle odstaje.


martinez2006 napisał(a):Tak powinno być teoretycznie. Ale wiemy jak to jest w praktyce. Bezpłatne rzeczy zawsze na drugim planie Wink


Jak pokazuje screen do ,którego link już wcześniej wkleiłem wszystkie wersje wyszły równocześnie .

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Krasnal napisał(a):Witam.Czy wraz z premierą wersji 8 będzie też dostępna wersja 8 darmowej Avira Classic?
Z góry dzięki za info.
Tomek.

martinez2006 napisał(a):Nie będzie dostępna. Smile

Jednak się myliłeś . Grin


PS.Nie róbcie z tego forum chatu .