SafeGroup

Pełna wersja: Wielki test sandboxów SafeGroup! - dyskusja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Testy rozpoczęte!

Pierwszy test (jak i kolejne)

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Temat przeznaczony do dyskusji na temat testów.
I możecie powiedzieć, czy coś poprawić w PDF''ie Tongue

Konto usunięte

Jak dla mnie tragiczna czcionka w samym pdfie, tego po prostu nie idzie czytaćSad
To jest ozdobny font, a nie typowy do czytania (jakim jest np. Arial, Tahoma itp.).

Poza tym, strasznie wielki ten pfd jak na ilość danych. Co prawda są w nim screeny, ale aż 10MB?

A sam test: zwięźle, zrozumiale, bez zbędnych pierdół Grin
A to następnym razem będzie lepsiejsza czcionka :p
A co do wielkości.. Jak chcesz jakość to musi być wielkość.. Poza tym to przez PhotoShop''a Craze
Cóż za porywający wstęp Grin pisała go jakaś Pani Polonistka ?
A gdzie jest nazwa virków które przepuścił Buffer Zone ?
Ja tam jakoś przeczytałem, bardziej od czcionki denerwowało mnie tło (musiałem wysilać wzrok) - może trochę jaśniejszy?
Treść zwięzła i raczej przekazane wszystko, można czasami trochę więcej rozwinąć/opisać. Może ślepnę, ale info o próbkach by się przydało ile/jakie oraz krótki wstęp 1-2 zdania metodyki postępowania, choć jej można był się domyśleć po wnioskach do programu, ale przydało by się coś takiego na wstępie.

Stękam, stękamTongue ale ogólnie rzecz biorąc KAWAŁ DOBREJ ROBOTY!
Metodologia została trochę zmieniona - sprawdzam czy piaskownica przepuściła cokolwiek (nie chce mi się sprawdzać które zagrożenie dokładnie wpuściła - nie mam czasu oraz nie płacą mi za to przecież Wink).
Oraz w kolejnym PDF''ie będą podane nazwa i hashe próbek.
Nie Meir, ja go pisałem :p
Będzie w kolejnym PDF''ie Tongue
Ten to taki pierwszy :p Troche niedoróbek ma.
Test jest świetny. Pełne uznanie.
Co do czcionki, jakoś niestanowiła większego problemy. Jeżeli chodzi o wielkość, to dopiero po wejściu na forum zauważyłem, że plik ma 10 megabajtów Tongue
Jeszcze raz gratulacjeGrin
Szacunek...Świetny, dosyć czytelnie przedstawiony wynik testów... Bravo ! Czekam na następne Smile
Jestem pełen uznania...serio Smile
A propos samych wyników...dzięki temu testowi upewniłem się, że nie mam potrzeby instalować BufferZone...jego wynik mnie trochę rozczarował.

Eugeniusz

I co, już po testach?
Fajna czcionka, ale moim zdaniem w PDF-ie lepiej dać na sam koniec informacje o prawach autorskich, tak jak na przykład w AV-Comparatives to robią.
ichito napisał(a):A propos samych wyników...dzięki temu testowi upewniłem się, że nie mam potrzeby instalować BufferZone...jego wynik mnie trochę rozczarował.

Nic bardziej błędnego Ichito Smile ustawisz wyższy poziom ochrony...i BufferZone bez problemu zatrzymał by te zagrożenia.
to chyba nie chodzi o poziom ustawienia tylko o opróżnianie sandbox.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


W związku z problemami czasowymi oraz organizacją testów, niezależną od osób wykonujących test, czas trwania WIELKIEGO TESTU SANDBOXÓW by SAFEGROUP zostaje skrócony do jednego tygodnia.
Jednocześnie chciałbym nadmienić, że codzienne wyniki testów będą przedstawiane w postaci normalnego posta na łamach forum oraz wpisu na blogu SAFEGROUP.PL.
PDF z wynikami testu zostanie opracowany po zakończeniu wszystkich testów i przedstawiony jako obszerniejszy materiał wraz ze sposobem wykonywania testu, nazwami użytych zagrożeń, gdyż codzienne wydawanie mozolnie tworzonego PDF''a o monstrualnych rozmiarach mija się z celem.

Za wszelkie niedogodności przepraszamy,
SafeGroup.pl
Myślę, że takie rozwiązanie z podsumowaniem na koniec będzie najlepsze. Mniej pracy na co dzień, a zestawienie w całość da przejrzystszy obraz sytuacji.

No to czekam na kolejne informacjeGrin
Dostępne są wyniki z dnia 2 i 3 testów na blogu.
Eru, sprawdź PW.
Biedny Geswall Grin
Nie działa mi pdf z dnia 2..
Wygląda jakby był uszkodzony.
Stron: 1 2 3 4