SafeGroup

Pełna wersja: Ashampoo Anti Malware na jednym pokładzie z Nodem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam pytanko do Was otóż mam lickę na Ashampoo Anti Malware i zastanawiam się czy mogę go używać wraz z Nodem i MBAM pro...
Co Wy sądzicie o tym i czy warto instalować w ogóle ten sofcik?
Pozdrawiam.Wink

Eugeniusz

Bezapelacyjnie nie. Narobisz sobie kłopotów tylko.
Eugeniusz napisał(a):Bezapelacyjnie nie. Narobisz sobie kłopotów tylko.

Dzięki wielkie za radęSmile
Eugeniusz napisał(a):Bezapelacyjnie nie. Narobisz sobie kłopotów tylko.


A skąd taka pewność??


Dodano: 25 lut 2011 22:48

slawsi5 napisał(a):Mam pytanko do Was otóż mam lickę na Ashampoo Anti Malware i zastanawiam się czy mogę go używać wraz z Nodem i MBAM pro...
Co Wy sądzicie o tym i czy warto instalować w ogóle ten sofcik?
Pozdrawiam.Wink


na jak długo licencja??bo może coś wzamian bym znalazł o ile by Cię interesowała taka wymiana.
Lickę mam na 180 dni z ostatniej możliwej promocjiWink

Eugeniusz

Piotrex44 napisał(a):
Eugeniusz napisał(a):Bezapelacyjnie nie. Narobisz sobie kłopotów tylko.


A skąd taka pewność??

Z doświadczenia? Nikt nie mówi o totalnej rozsypce, ale niestabilność bardzo prawdopodobna.
i dalej aktualna 180dni bo sprawdzałem ostatnio.coś nie schodzą z tej oferty pewnie wabią do siebie lecz im to nie wychodzi Grin
po prostu trzeba było by sprawdzić jedynie wiem na pewno że z CISem się NOD gryzie.
to że z CISem się Nod gryzie to ja wiem.. Dlatego używam Noda z CFW i MBAM pro a Ashampoo chciałem jako dodatek doinstalować ale teraz to już chyba się wstrzymamTongue
co za dużo to nie zdrowo jak to mówią Grin wystarczająco wystarczy to co masz
hehe też tak sądzę i pozdrawiamWink
a co do tej licki to wydaje mi się że aktywuje się gdy się dostanie kluczyk na email..
no ja dostałem kluczyk na mail... ale jeszcze jej nie tknąłemTongue
no właśnie i od dostania kluczyka liczą te 180dni no ale na 100%nie jestem pewny
aha no ale jak dostałem ten kluczyk max 3 dni temu<!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2-->
mam nadzieję że jednak licencja nie jest w ten sposób liczona:/