SafeGroup

Pełna wersja: Online Armor czy Agnitum Outpost Firewall Pro?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

ktośtam

Witam

Zastanawiam się nad wyborem jakiegoś ogniomurka do zestawu jaki mam w syganturce (MBAM w wersji Pro, ale jedynie jako skaner na żądanie) i najbardziej chyba pasują mi OA i Outpost i tu pytanie - którą byście polecili? Która zapewnia większe bezpieczeństwo nie obciążając zbytnio systemu?
Z góry dziękuję za porady.
Pozdrawiam.
ja polecam comodo. Napewno jest lzejsze od OA i zapewnie bdb ochrone.
Większe bezpieczeństwo zapewnia OA, ale ostro opóźnia start systemu i trochę muli.
Outpost jest mniej pewny, zapewnia mniejszy wachlarz ochrony IMO.

Rozumiem, że zarówno OA i Outpost to wersje darmowe? W takim razie każdy z nich jest nieco "ułomny" w funkcje...OA darmowy to bardziej świetny HIPS z rozbudowanymi funkcjami kontroli sieci, natomiast Outpost to pewnie starsza wersja...w sumie wybrałbym Outposta (na forum było kiedyś spolszczenie nieoficjalne). A czemu nie spróbujesz Privatefirewall? To darmowa, pełna zapora bez żadnych ograniczeń.
Morphiusz...cudny jesteś Tongue

ktośtam

ichito napisał(a):Rozumiem, że zarówno OA i Outpost to wersje darmowe?

Niekoniecznie darmowe. Za Outpostem przemawia fakt, że płacąc za produkt, dostaję licencję dożywotnią. OA tylko na rok.
Outpost Pro to muł Smile najlepszym wyborem jest Outpost Free...nic nie obciąża i dalej jest bardzo skuteczny.

ktośtam

Kurcze przypomniało mi się, że mam lickę na DWPF. Warto ją doinstalowywać do posiadanego przeze mnie zestawu?
ktostam napisał(a):Kurcze przypomniało mi się, że mam lickę na DWPF. Warto ją doinstalowywać do posiadanego przeze mnie zestawu?


Niespecjalnie - masz AIS - co innego jakby to był Avast! Free Tongue

ktośtam

Mam Avast Pro Antivirus nie AIS.
ktostam napisał(a):Mam Avast Pro Antivirus nie AIS.


Sorka - źle przeczytałem - ale w sumie nie zmienia to faktu, że ma on i tak Sandboxa Tongue

ktośtam

OK. Dzięki za podpowiedź.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Może ta precyzyjna reguła z Outpostdla svchost .exe i czasu internetowego na poziomie IP,pomoże Ci w podjęciu decyzji.Zgadzan się z Meir-prywatny komputer-wersja Free a dodatkijak AV,Sandboxie stanowią tylko dodatkową atrakcję Outpost