SafeGroup

Pełna wersja: Test HIPS na 3 próbkach
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jest to mini-test bo tylko na 3 próbkach.
Wszystko znajdziecie w środku.
Niestety,pliku nie mogłem przekształcić na pdf ani doc Sad
Zapraszam do lektury.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

(by Eru Wink )

PS Nie wracajacie uwagi na literówki i błędy językowe oraz brzydki układ.


Radzę użyć Zoom Out i oddalić - przynajmniej domyślnie na Foxit wygląda to źle.
Masz tutaj PDF''a:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Tongue
Swoją drogą powinieneś trochę to poprawić "żeby miało ręce i nogi" Grin
Eru napisał(a):Masz tutaj PDF''a:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Tongue


Dzięki, czym to zrobiłeś?
dzięki za test i niby 3 próbki ale widzę że nawet dużo pracy było.
novaPDF Pro - jest wersja darmowa doPDF:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

No ten hosting to coś mi śmierdzi.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


po zignorowaniu otwiera się strona:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


a test - bardzo fajny

wow - przy drugiej (i kolejnych próbach) wszystko czyste! Pierwszy raz miałem taki przypadek.
najprawdopodobnie malware zaszyty i tyleGrin
w linku morphiusza? Wchodziłem potem z 10 razy i zawsze czysto (sucho i pewnie Smile ) Ale poza tym nie żartuję.
asg napisał(a):w linku morphiusza? Wchodziłem potem z 10 razy i zawsze czysto (sucho i pewnie Smile ) Ale poza tym nie żartuję.

być może ktoś go zaszył na jeden celny atak, a teraz nic jużnie ma
Na szybko...bardzo ładnie zrobione (tam myślę jako "niespecjalista" od testów), ale coś mi się rzuciło na oczy w trakcie czytania, co spowodowało refleksję iż...chyba nie tak samo potraktowane zostały alerty programów...dla jednego programu było "blokuj" a dla innego zezwól...ale to tylko wrażenie i póki co nie mam możliwości tego sprawdzić.
Patrząc na komunikaty...OA wg mnie wymiata konkurencję...jakbym był laikiem chyba najwięcej bym z nich się dowiedział.
ichito napisał(a):Na szybko...bardzo ładnie zrobione (tam myślę jako "niespecjalista" od testów), ale coś mi się rzuciło na oczy w trakcie czytania, co spowodowało refleksję iż...chyba nie tak samo potraktowane zostały alerty programów...dla jednego programu było "blokuj" a dla innego zezwól...ale to tylko wrażenie i póki co nie mam możliwości tego sprawdzić.
Patrząc na komunikaty...OA wg mnie wymiata konkurencję...jakbym był laikiem chyba najwięcej bym z nich się dowiedział.


Masz na początku testu bo było blokowane a co zezwalane.. nic nie było oszukiwane.
Ja właśnie odnoszę wrażenie, że komunikaty OA są najmniej zrozumiałe, trzeba przebić się przez tony tekstu aby wiedzieć o co chodzi dokładnie.
Może to subiektywne, ale jedno spojrzenie na alert cisa dostarcza mi więcej informacji (grafika, kolory, pogrubione informacje).
masz racje OA jest dla tych co lubią dużo czytać i trzeba się przyzwyczaić do niego
Wszystkie 3 HIPS-y są dla pasjonatów czyli ok. 0,5 % użytkowników komputerów...reszta nic nie ogarnie z tych komunikatówGrin
Meir napisał(a):Wszystkie 3 HIPS-y są dla pasjonatów czyli ok. 0,5 % użytkowników komputerów...reszta nic nie ogarnie z tych komunikatówGrin

To jest niestety brutalna rzeczywistość, z którą się spotykam dość często. Przekonanie kogoś do czytania komunikatów oraz włączenia zdrowego myślenia aby nie klikać na ''odwal się'' to ciężka sprawa. Odpowiedź banalna: ludzie są leniwi, lubią mieć wszystko gotowane na tacy, a najlepiej by działało za ich plecami nie przeszkadzają w codziennym korzystaniu.

Wracając do testu, krótko zwięźle i na temat. GratkiCool
buri napisał(a):
Meir napisał(a):Wszystkie 3 HIPS-y są dla pasjonatów czyli ok. 0,5 % użytkowników komputerów...reszta nic nie ogarnie z tych komunikatówGrin

To jest niestety brutalna rzeczywistość, z którą się spotykam dość często. Przekonanie kogoś do czytania komunikatów oraz włączenia zdrowego myślenia aby nie klikać na ''odwal się'' to ciężka sprawa. Odpowiedź banalna: ludzie są leniwi, lubią mieć wszystko gotowane na tacy, a najlepiej by działało za ich plecami nie przeszkadzają w codziennym korzystaniu.

Wracając do testu, krótko zwięźle i na temat. GratkiCool

No to z tego co piszecie wychodzi że mam najlepiej z Webrootem. Firewall z hipsem i zero pytań.