SafeGroup

Pełna wersja: Awira -spolszczenie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Prosiłbym uprzejmie o informację.
Czy Awira ma spolszczenie ?
Jeśli pobierze się instalkę program próbuje się zainstalować po angielsku
Tak niektórzy reklamują się w Google.
Dziękuję z góry za info.
Teddy Sad
nie ma spolszczenia do tego programu
Teddy- nazwę tego progsu już sobie spolszczyłeś - AWIRA - Smile

Eugeniusz

Nie było, nie ma i raczejnie będzie polskiej wersji.
Ale jednak ja wierzę że kiedyś producent się zgodzi. Postawiłem sobie taki cel i z przyjemnością będę ich męczył.
Czyli będziesz ich męczył do usr... śmierci.
Do Aviry nie będzie spolszczenia. Zresztą, teddy zapomnij o Avirze. Avira była dobra z 2-3 lata temu, obecnie jest inny świetny darmowy program antywirusowy - i to po polsku.
Pięknie dziękuję za info.Przy okazji ma mam pytanko,czy jeśli zainstaluję drugi ( program Avira AntiVir Personal) jest moim głównym i jedynym programem,czy można jakiś dodatkowo zainstalować,żeby nie przeszkadzały sobie w pracy np.Bezpłatny skaner antywirusowy
link:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Kto pyta nie błądzi Sad

Eugeniusz

Większość skanerów na żądanie jest bezkonfliktowa.
Zamiast tego skanera proponuję Malwarebytes Antimalware, Hitman Pro czy też Emsisoft Emergency Kit (trudniejszy).
A można zapronować coś po polsku,z góry dziękuję,jeszcze nie patrzyłem w te propozycje progarmów None
Malwarebytes Antimalware i Emsisoft Emergency Kit są po polsku

Eugeniusz

Po polsku? Emsisoft jest dobrze przetłumaczony, ale trzeba uważać na to co się usuwa. Spokojnie, pomoc możesz uzyskać tutaj czy nawet na forum Emsisoftu w polskim dziale.
Eugeniusz pięknie dziękuję za informację Smile


Dodano: 07 mar 2011 20:27

Ciężki wybór ,o każdym różnie piszą Sad

Apocalypse

Malwarebytes jest dosyć prosty, po polsku i skuteczny i tego polecam.
fajny ot Grin
Pięknie dziękuję za porady.
ZainstalowałemEmsisoft Emergency Kit 1.0.0.25.
Wcześniej miałem programika-squared Free),także z pierwszym z pakietu sobie radzę.
Na pozostałe,powolutku przyjdzie czas.
Serdecznie Pozdrawiam Smile