SafeGroup

Pełna wersja: Zabezpiecz system Android
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zabezpiecz system Android! 8 aplikacji, które uchronią przed złośliwym oprogramowaniem

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

andrzej76

Dzięki Piter, bo na swoim Androidzie mam jak na razie BluePoint w wersji free, coś na pewno z tych aplikacji dołożę.
Zaczyna się robić śmiesznie jak dla mnie, programy zabezpieczające wpychane są wszędzie Tongue
No , perspektywa wysokiego rachunku , może skutecznie zniechęcić do używania smartfonów.
Też czasem zastanawiam się nad powrotem do telefonu Wink

andrzej76

Jeżeli używam do tego swojej sieci wi-fi a net mam w smartfonie wyłączony, to płacę tylko abonament,zresztą hotspotów jest też trochę i można z nich korzystać, bez obawy że rachunek przyjdzie kolosalny, i co najważniejsze wyłączyć funkcje które się aktualizująi pobierają kb z netu.(np. GPRS i 3G). A jeżeli decydujemy się na system operacyjny i smartfona to musimy się liczyć z tym, że wirusy mogą się przedostać i trzeba się zabezpieczyć, a nie obciążają one(antywirus), procesora i baterii w urządzeniu wbrew pozorom, że tak może być.
Podążając takim tempem rozwoju programy zabezpieczające będą wszędzie - lodówka, pralka itp. Robi się trochę paranoi moim zdaniem, rozumiem wykorzystuje smartfona do ważnych rzeczy: bankowość, giełda, interesy. Pakowanie jednak go w normalnym użytkowaniu to już nie dla mnie, oczywiście jak korzysta z niego ogarnięta osoba, bo to już swoją drogą. Komp, komórka czy inne urządzenie i tak zawsze człowiek najsłabszym ogniwemTongue
ja zainstalowałem Bluepoint''a w wersji Free i działa fajnie, sprawdza każdy program z marketu. różnica pomiędzy PRO to tylko dodany harmonogram skanowania o ile się nie mylę.chwalą się też dość mocno innowacyjnością i szerokością zabezpieczania Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

ja sobie zainstalowałem coś takiego nie jest to antyvirek ale coś równie przydatnego
Privacy Blocker

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Eugeniusz

No na androidzie lepszy będzie privacy blocker Wink
i wiadomo o co chodzi