SafeGroup

Pełna wersja: PC Security Test 2011
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
PC Security Test jest programem którym można przetestować nasze zabezpieczenia w dniu dzisiejszym wyszła wersja 2011

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


download

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

andrzej76

Wg. mnie on fałszuje wyniki ,(ściema) kilka razy tym testem w wersji 2009 sprawdzałem zabezpieczenia i pokazywał błędne informacje( że nie ma firewalla i antywira, i brak ochrony przed spyware-był Emsisoft i zapora i antywirus itd...), podejrzany temat.Nie nabieram się na niego.
avast nie przeszedł jedynie:
-Simulation of a malicious program opening a port
-Simulation of spyware being added to the system

andrzej76

Spyware dołączyło się do systemu? Avast nie przeszedł?Czyżby, aż taki słabiutki był?Coś mnie nie pasuje test.

Konto usunięte

Nie mam av a w tej kategorii przeszło wszystko poprawnie... dziwne to mało powiedziane Smile

andrzej76

Tak jak pisałem Łukasz - to ściema, to nie test security, nie wiem jak w tej wersji , ale w starej zachęcali do zakupu tego bubelka, może on ''''wpycha'''' coś do systemu jeszcze celowo, chociaż twierdzą, że to tylko test.
niektóre zestawy podobno przechodzą prawidłowo testna zrzucie z pierwszego posta jest wynik tandemu Norton AV + Look ''n'' Stop

Eugeniusz

OA++ 5.0
50/50/100
nie ma rezydenta, to się nie dziwię.

andrzej76

Skusiłem się na to i .............

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Uploaded with

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



dobrze, że Eset jakoś chroni.Niezły test.Od razu mnie to się nie podopało.
CIS

100/100/?


"?" - CIS nawet nie pozwolił na uruchomienie tych testów Smile
to nie są prawdziwe wirki jak test będzie nie zaliczony i antyvirus sam ich nie skasuje to pod koniec testu program sam je usuwa

andrzej76

Czyżby? Wierzysz ,że program je usunie? Nie daje wiary.
andrzej76 napisał(a):Czyżby? Wierzysz ,że program je usunie? Nie daje wiary.


Zapewne to sprawdził - może nie podważaj wiedzy zorda Wink

andrzej76

Nie podważam wiedzy nikogo Eru - skąd takie przekonanie, i nie wiem czy sprawdził czy nie,wszędzie niby piszą,że program usunie "niby wirusy", napisałem wyraźnie, że ja nie daje temu wiary i tyle ,sprawdziłem test, dałem screen, to jest moja opinia.( nie musisz się z nią zgadzać).
na pewno je kasuje zresztą te pliki nie sa groźne ten drugi to eicar

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

ten pierwszy ma tylko podobną sygnaturę do virusa
Może przed wystawieniem pochopnej decyzji sprawdzisz na maszynie wirtualnej czy program faktycznie nie usuwa plików przez niego stworzonych, bo że AV wykrywa ci w nich wirusa to o niczym nieświadczy - jakiś czas temu np Avira wykrywała w oryginalnych plikach gry COD: MW wirusy, z NOD''e, też coś było - tylko nie pamiętam co - tak więc jak widać AV nieomylne nie są Wink

A Eicar to tylko niegroźna próbka a nie wirus Tongue

andrzej76

Maszynę mam niestety zajętą teraz, robię na niej inne rzeczy, ale jak się zwolni, czemu nie.

Eugeniusz

Usuwa te pliki po zamknięciu, bo ja już ich nie mam, a skan OA++ nic nie wykrył.
Usuwa te pliki na 100% , dawno temu sprawdzałem tym testem moje zabezpieczenia i po teście pliki zostały usunięte co jest zresztą pod koniec testu pokazywane.Sprawdziłem to potem samemu i było czysto.