SafeGroup

Pełna wersja: Błąd podczas instalacji Aviry 8
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam! Podczas instalacji Aviry PE Premium 8 na nowozainstalowanym Windowsie XP, wyskoczył mi taki komunikat:
[font=Arial ] Błąd instalacji LSP. To jest powód nie zainstalowania AntiVir MaillGuard.Polecamy naprawić LSP i zainstalować ponownie AntiVir Guard.
Skutkiem tego w nowej wersji nie mam zainstalowanego MailGuarda a WebGuard chociaż jest, to nie działa.Sad
Proszę o pomoc w opisanym problemie.
Witam znowu!
Problem został rozwiązany.
Mianowicie doszukałem się na oficjalnym forum Aviry (wersja niemiecka), że przyczyną błędu instalacji LSP może być używanie rutera. Tak się składa, że ja mam również ruter (Linksysa), więc zrobiłem co następuje:
1. Odłączyłem od komputera ruter i połączyłem modem bezpośrednio do komputera.
2. Odinstalowałem Avirę z systemu (próba naprawy instalacji przezopcję Dodaj / usuń programy - Avira -zmień,w Panelu sterowanianie dała rezultatu).
3. Przeczyściłem Rejestr systemowy.
4. Zainstalowałem Avirę ponownie.
5. Podłączyłem ponownie do komputera ruter i ...

Avira chodzi jak złoto! : Grin

Wszystkie komponenty proramu zostały zainstalowane i działają bez zarzutu! Szkoda tylko, że nie umiem tak skonfigurować rutera, żebym podczas następnej instalacji nie musiał już wykonywać takiej gimnastyki.

Dzięki martinez2006za chęć pomocy i naprowadzenie mnie na forum Aviry! Smile