SafeGroup

Pełna wersja: UnThreat AV
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4

andrzej76

Nowy antywirus, posiada moduł antyspyware, chroni strony internetowe (web shild) , posiada skaner linków, ochronę przed phisingiem i wirusami w emailach , a także wbudowaną ma zaporę sieciową. W teście VB- wysoko.Program płatny,( 30 dolarów), możemy pobrać trial na 30 dni.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Uploaded with

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Uploaded with

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

ciekawa sprawa z tym softem ma silniczek sunbelta a wynik vb ma od niego znacznie lepszy

andrzej76

Właśnie go na virtualu instaluję i sprawdzę wczorajszą paczkę i się okaże, co potrafi, robię teraz update definicji wirusów, ok 63 mb.
na wynikach VB nie ma co się opierać no ale soft godny uwagi...
Bułgarskie wejście smoka Smile

andrzej76

Ale niezłe wejście, jak dla mnie.
takie niezłe wejście to to nie jestbo jak by nie patrzeć ich jest tylko interfejs cała robotę wykonuje Sunbelt

Eugeniusz

Interfejs przypomina AVG.


Dodano: środa, 13 kwietnia 2011, 20:07

andrzej76

To samo Zord możemy powiedzieć o G-Dacie, że tylko ich interfejs, i innych programach , które mają zapożyczone silniki, np. scany które wykonwywałeś Coranti, a tak poza tym, spójrz na wyniki innych softów na wczorajszej paczce - stwierdź, czy ma niezłe wejście.
brak skanu z PPM
w niektórych oprócz silnika jest coś jeszcze dodane w G-dacie jest ich skaner zachowań ich firewall i coś tam jeszcze w f-secure jest ich heurystyka, HIPS, chmura, firewall ciekawe czy UnThreat cos dorzucił od siebie

andrzej76

Wypakowujesz plik, kopiujesz go np. do dysku C , klikasz na custom scan , zaznaczasz folder i śmigasz.

Tego Zord , nie wiem, wynik słabszy od Vipre, to chyba raczej nic od siebie nie dorzucili.
he to ja wiem doskonale tylko pisze ze brak skanowania z ppm Tongue


Dodano: 13 kwi 2011 21:15

podalem pare wynikowTongue

Eugeniusz

A jak obciążenie?

andrzej76

Na virtualu- nie odczułem.
obciazenie procka wiekszosci w granicy 50% ale potrafi skoczyc do 100% na c2d 8600 o/c 4,4GHz pamiec od 50 do 80 MB
Obciążenie procesora to jakaś masakraGrin
przymulił wczoraj mi UnThreat i to zdrowona skanwaniu ze nic nie dało się zrobić w systemie musiałem zresetować kompa i przy wyborze danego folderu trzeba uruchomić ponownie av żeby zaczaił nowo utworzony folder jest to uciążliwe
Pojawiła się BEZPŁATNA wersja tego bułgarskiego softu Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

darmowa wersja wygląda interesująco i obiecująco...wrzuciłem na chwilę na wirtualny system. Mimo, że darmowa i okrojona to jednak niezłe możliwości i sporo opcji do ustawienia/wyboru. Na pewno jest wg mnie lepszym rozwiązaniem niż Fortinet Lite, a wygląda mi na coś bardziej rozbudowanego i konfigurowalnego od MSE, ale mniej niż np. Avast...może trochę jak nieco "lepsza Avira"? Smile
U mnie na najsłabszym laptoku chodził gładko i bezproblematycznie - podczas pracy w spoczynku jest właściwie nieodczuwalny, ale podczas skanowania potrafi być "żerny" na zasoby komputera...ale nawet wtedy nie jest zbyt uciążliwy - może dlatego, że sporo zasobów przerzuca na plik wymiany? Poniżej 2 screeny - jeden w stanie spoczynku AV, drugi podczas szybkiego skanu

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Stron: 1 2 3 4