SafeGroup

Pełna wersja: Ashampoo 6 programów za free
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
-Anti-Malware (180dni)
-Slideshow Studio Elements
-HDD-Control
-Internet Accelerator 3
-MyAutoplay Menu

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Ashampoo Burning Studio Elements 10

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Eugeniusz

Ashampooware w natarciu Smile, mam już dosyć ich aplikacji.


Dodano: sobota, 16 kwietnia 2011, 11:01

Ashampooware w natarciu Smile, mam już dosyć ich aplikacji.

andrzej76

A masz coś z ich aplikacji lub używasz? Niektóre są bardzo dobre, więc nie ma co narzekać, nie chcesz - nie pobierasz , innym się przyda, nie każdego stać na zakup aplikacji, te są pełne za darmo.

Eugeniusz

Nic. Kiedyś używałem Ashampoo Burning Studio i coś do czyszczenia, ale w końcu Burning Studio stał się ciężki a czyszczenie robią inne, lepsze aplikacji.

andrzej76

Nie znam lepszej do czyszczenia niż Registry First Aid i WinTools.net Ultimate, reszta to kiszka.
andrzej76 napisał(a):Nie znam lepszej do czyszczenia niż Registry First Aid i WinTools.net Ultimate, reszta to kiszka.


no tak Andrzejku ale gdybyś miał wybierać darmowy to wtedy nie było by tak ciekawie i musiał byś używać kiszki Grin
trzeba tylko dobrze poszukać i nieliczne darmowe dorównują płatnym..a Registry First Aid jest może i dobry ale niestabilny..

andrzej76

Generalnie teraz mi nie potrzeba tych progsów, jadę na pingwinie i tyle, spokój, a co do darmowych to Vit Registry Fix 9.5 używam na Windowsie.
Coś mi Andrzejku mieszasz...raz piszesz, że Registry FA i WinToolsy są najlepsze, a za chwilę że używasz Vit Registry Fix...ustal proszę zeznania Smile W kategorii narzędzi też panuje nieuzasadnione czasem przekonanie, że darmowy to kiszka, a płatny jest najlepszy...i absolutnie się z tym nie zgadzam. Pewnie, że skuteczne narzędzia "all-in-one" są głównie płatne, ale mamy ich wersje darmowe...ktoś ma coś np. do Glary Utlilities albo Argente...albo do Vit Registry Fix czy CCleanera? A mnie na ten przykład RFA niezbyt leży i nic na to nie poradzę, podobnie TuneUp czy System Mechanic czy pewnie całe stado innych, które przez lata otarły się o moje komputery. Nie powiem, żeby wszystkie programy Ashampoo były kiepskie i nie powiem, że wszystkie są rewelacyjne...ale używam ich programów od wielu lat, a zaczęło się jeszcze na Win 98 od Ashampoo Win98 Opimizer (jakoś tak chyba się nazywał - 4 czy 5 przycisków, prosty ekran) i Ashampoo Uninstaller. Teraz używam Burning Studio i Photo Commander i uważam, że bardzo sympatycznie się sprawują.

Eugeniusz

Vit Registry Fix jest genialny, najlepsza aplikacja. Osobiście wolę samemu zmontować tego typu narzędzia: do rejestru VRF, czyszczenie dysku CCleaner, defragmentacja Puran Defrag/Ultimate Defrag.
No to Eugeniusz mamy podobne gusta chyba, bo i wybór aplikacji jest właściwie taki sam Smile U mnie obowiązkowo w zestawie na każdym komputerze są jeszcze:
- AutoRuns i ProcessHacker
- Temp File Cleaner (ale nie ten "by OldTimer")
- OSPC (Online Solutions Privacy Cleaner)
- Eusing Free Registry Cleaner
- PageDefrag
- ERUNTgui

andrzej76

Napisałem Ichtio tak:
- z płatnych preferuję tylko RFA i WinTool.net Ultimate,
- z darmowych Vit Registry Fix i CCleaner,
- i te mam tylko na kompie
Ashampoo Burning Studio...bardzo zacny sofcik...od zawsze na kompie.
Do czyszczenia i optymalizacji : RFA,Auslogics Registry Cleaner,CCleaner orazUltimateDefrag 3
Odkąd dowiedziałem się że mozna wypalać płyty bez użycia programów to nie używam już Ashampoo Burning Studio. Ale dobry był, żadnej plyty mi nie zniszczył.
Ashampoo Burning Studio 6 było dobre. Dlaczego? Bo służyło do czego miało służyć, a nie kolejne nie wiadomo co. Pamiętam iż używałem długo bo po co zmieniać na nowsze skoro stare służy dobrze. Jedyny produkt Ashampoo jaki miałem i mi się podobał.
andrzej76 napisał(a):Nie znam lepszej do czyszczenia niż Registry First Aid i WinTools.net Ultimate, reszta to kiszka.


WinTools.net Ultimate Edition za darmo
strona z promocją:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

rejestracja:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

andrzej76

Dzięki za info Piotrze, wprawdzie jest to wersja 8.1 ale zawsze przydatne, używam obecnie wersji 11.4.1.