SafeGroup

Pełna wersja: Prośba o złożenie zestawu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam!
Jakiś czas temu prosiłem o złożenie zestawu na laptopa, wybrałem Avire + Comodo FW i niestety, nie sprawdził się. Laptop po formacie, szukam alternatywy, jednak jak najlżejszej, bo laptopa będę używał tylko ja [poprzednio dałem go bratu i masz babo placek] . Czy ktoś mógłby pomóc mi dobrać odpowiedni zestaw?
Może być darmowy lub płatny, na początku myślałem nad MBAM pro + panda cloud.
pozdrawiam
donq

Eugeniusz

Jaka jest konfiguracja sprzętowa?
Mój laptop:
Acer Aspire 6935G
Procek: Intel Core 2 Duo T6400 2 GHz
Karta: NVIDIA GeForce 9600M GT - 1024 MB
RAM: 4096 MB, Micron 2x 2048 MB
OS: Windows 7 Home Premium x64

Eugeniusz

Jakieś upodobania, życzenia? Co wolisz: masę pytań czy ciche działanie?
Robisz przelewy przez internet?
Robię przelewy, co do pytań, jestem cierpliwy więc jak to mawiają rdzenni czesi Ganz Egal.

Eugeniusz

Skoro Comodo nie wypalił, to może wypróbuj Online Armor (Free czy płatny jak jesteś nadziany). Bardzo mocny HIPS, dobry firewall, funkcjonalna aplikacja.
Comodo jak Comodo ale Avira dała ciała na całej linii.

Eugeniusz

Możesz wypróbować Avasta, MSE. Masz Windows 7, to częściowo załatwia sprawę.
No, niby tak, ale za avasta to ja podziękuję, wykryć jak wykryć ale usunąć? Nieeee.....
eset + bufferzone
...recenzencie z dp.pl Grin nie możesz sam się zdecydować i czegoś wybrać ?
Proszę bardzo-polecam mój mega-skuteczny zestaw : AppGuard 3 + GW Pro Smile
Jestem pro recenzentem Grin GW jest już na 64bity? Ja na AV się może znam, ale żeby wybrać wg skuteczności i wydajności, oj będzie trudno.
donq napisał(a):GW jest już na 64bity?

Niestety jeszcze nie...
No ludzie, ileż można czekać. Myślę że MBAM pro będzie dobrym rozwiązaniem. Ma ktoś MBAMA Pro i chce się może zamienić za coś? Info na pw.
donq napisał(a):No ludzie, ileż można czekać. Myślę że MBAM pro będzie dobrym rozwiązaniem. Ma ktoś MBAMA Pro i chce się może zamienić za coś? Info na pw.


Wyluzuj kowboju... Ludzie mają niekiedy ważniejsze rzeczy do roboty niż odpisywać ci na taki temat, których jest multum w sieci... Pozatym nie wiem co masz do Avast''a - bardzo dobry darmowy program, lepiej rozwijany niż Avira - jeśli masz jakieś uprzedzenia do Avast''a ze starej wersji to może jednak wypróbuj najnowszej wersji...
Comodo też jest jednym z lepszych pakietów - poza tym jest darmowy...
Eru napisał(a):Wyluzuj kowboju... Ludzie mają niekiedy ważniejsze rzeczy do roboty niż odpisywać ci na taki temat, których jest multum w sieci... Pozatym nie wiem co masz do Avast''a - bardzo dobry darmowy program, lepiej rozwijany niż Avira - jeśli masz jakieś uprzedzenia do Avast''a ze starej wersji to może jednak wypróbuj najnowszej wersji...
Comodo też jest jednym z lepszych pakietów - poza tym jest darmowy...


To narzekanie nie było do Was, tylko do ekipy GesWalla, od dawna czekam na 64bitową wersję i to do nich mam pretensje Smile

Konto usunięte

Swego czasu też wyczekiwałem i szczerze ten ich komunikacik na stronie już mi się znudził.