SafeGroup

Pełna wersja: Ubuntu + oprogramowanie do zarządzania IPODEM ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,

Czytałem, iż do zarządzania służą :

- Banshee
- Rhythmbox
- Amarok

Parę innych...
W moim przypadku Ipod Touch 4g nie działa z żadną wymienioną aplikacją. Nie wiem dlaczego? Istnieje inna dobra aplikacja ?
Dlatego zależy mi na systemie Windows,aby był zainstalowany na dysku,gdyż nie znalazłem alternatywy do zarządzania Ipodem . To jedyny powód trzymania tego systemu .

Eugeniusz

Kiedyś była Floola, teraz nie wiem.
Z tego co czytam, jeżeli da się zarządzać przez dany program to i tak nie będzie możliwe zarządzanie każdymi plikami. Muzyka + zdjęcia ale z wideo już jest problem. Myślę, że nie znajdę programu dlatego moją ostatecznością jest system Windows i program Itunes .
Bardzo szkoda, uważam, że jeden dobry program do zarządzania Ipodami pod linuksa przydałby się bardzo !

Eugeniusz

Wiesz co, to raczej wina Apple. Narzuca używanie Itunesa, a że tej aplikacji nie ma dla Linuksa to społeczność sama musi napisać taki menedżer.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Dzięki Eugeniusz ale nic z tego nie będzie. Sprawdziłem dziś już każdy program i niestety żaden nie wykrywa mojego Ipoda. Być może jest sposób, jednakże nie zamierzam tracić czasu, po prostu postawię system Windows i rozwiążę problem .


Dodano: 14 maja 2011, 2011 17:50

Co do Itunes ? Zgadza się ! Polityka Applle jest pochrzaniona ! Prawdę pisząc kupiłem tego Ipoda ale po części żałuję i nie wiem czy go nie sprzedam, gdyż jestem uwiązany...