SafeGroup

Pełna wersja: Jakie programy do testu proactiv?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2

andrzej76

Jakie mogę programy przetestować w teście proactiv? Przetestowałem NIS, Emsisoft, Avira Premium, Comodo, zapewne jeszcze PC Tools Theatrfire, Avast IS , jeszcze jakieś? Może napiszecie które, dzięki z góry.
immunet
Nowego NOD-a 5 koniecznie Smile
KIS
jak proactiv to proponuje AVG Identity Protection, Mamutu, Safe''n''Sec

/edit
Safe''n''Sec to teraz SysWatch

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

andrzej76

Zrobię Noda, AVG, Mamutu, KIS, dzięki za info.

ktośtam

outpost

andrzej76

Spoko, dzięki za info, jak nie zdążę dzisiaj dać wyników, to postaram się to zrobić w ciągu najbliższych 2 dni.
bitdefender

andrzej76

Mam już test na NIS 2012 beta, KIS 2012 beta, Comodo, Emsisoft A-M, Avira Premium, Eset SS 5 beta, AVG IS 2011.Dorzucę BitDefendera.

Eugeniusz

Brakuje jeszcze w sumie AVG, możesz go przetestować, jak masz ochotę i czas.

andrzej76

Jest już AVG po teście, duża liczba userów go używa.Avasta chcę potestować na proactiv.(pobieram wersję Internet Security).

Edit; zdumiewające te wyniki, jak dla mnie, postaram się jak najszybciej opublikować, jak potestuję jeszcze parę programów av.

Eugeniusz

To ja jestem zaspokojony Smile
he ciekawe jak tam bety sie spisza

andrzej76

Wsród wersji beta tylko jedna jest godna uwagi, ale to ocenicie sami, a to tylko moje skromne zdanie.Dużo scrennów będzie do wrzucenia na forum po tym teście, zajmie mi to dużo czasu, ale zrobię to z wielką przyjemnością, bo.......używam dobrego zabezpieczenia na swoim laptopie.

edit; znacie oprócz allezdjecia.pl jakąś stronę, gdzie można wrzucać więcej scrennów niż pięć?


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

pod tym adresem można już 6.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

ten bezbłędny, można i 30 screenów na raz wrzucić, skorzystam z niego
wrzuć na picasse tam wrzucasz po kilkadziesiat na raz a jak są małe to nie liczą miejsca i można wrzucać ile się chce
andrzej76 napisał(a):edit; znacie oprócz allezdjecia.pl jakąś stronę, gdzie można wrzucać więcej scrennów niż pięć?


Przecież na allezdjęcia można wrzucić więcej niż 5 obrazów na raz...
Po prostu naciskasz na Add More Filesi już...

andrzej76

Dobra chłopaki, dzięki za info, ogarnę te screeny jakoś, allezdjecia.pl mi pasuje najbardziej, Eru - nie zauważyłem poprostu tego przycisku - add..., dzięki za sprostowanie.

Eugeniusz

Na imgur.com jest wygodniej, zaznaczasz hurtem wszystkie pliki, dodajesz do albumu i wysyłasz tylko jeden link, odnoszący się do albumu.
andrzej76 napisał(a):Zrobię Noda, AVG, Mamutu , KIS, dzięki za info.

A może ThreatFire? Jest od lat, po polsku, dość popularny a opinii o jego skuteczności tyle samo dobrych, co złych. Może warto się przekonać ile TF jest wart? Z tym że...TF i Mamutu to zupełnie inna kategoria softu i nie można ich porównywać z innymi AV, ani tymi sygnaturowymi ani tymi w chmurze...można co najwyżej prównać je ze sobą. Wydaje mi się, że obydwa trzeba ustawić na poziomie maksymalnym...czyli Mamutu w trybie "paranoid" bez "inteligentnej redukcji alarmów", a TF na poziomie 5 i z włączonymi ustawieniami zaawansowanymi czyli zaptaszkowane ochrony rejestru, dostępu do plików, uruchamianie, ochrona HOST itp. Dlaczego tak?...Mamutu ma domyślnie włączone te ochrony i raczej mało kto je wyłącza...TF tak nie ma i właściwie trzeba samemu podbić poziom ochrony ustawiając reguły zaawansowane.
Stron: 1 2