SafeGroup

Pełna wersja: BullGuard Internet Security 10 1000 licencji do wygrania
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Do wygrania 1000 rocznych licencji na BullGuard Internet Security 10
aby wziac udział w promocji należy udać się pod ten adres i kliknąć w podany link ( linka nie można wklejać trzeba wchodzić na niego z podanej strony gdyż sprawdzany jest referrer)

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


promocja rozpoczyna się jutro o godzinie 10:00 o wygranej decyduje kolejność zgłoszeń wiec radze się śpieszyć

marsellus

Rozpocznie się o 10:00 Wink
ano tak dzięki za zwrócenie uwagi w Polsce jesteśmy godzinę do przoduGrin
Rozeszły się te licki jak ciepłe bułeczki Smile

Cytat: Sorry, campaign has ended. Please click here for a free 60 day trial.
tommy504 napisał(a):Rozeszły się te licki jak ciepłe bułeczki Smile

Dokładnie trwało to 8 minut , a ja proponowałem w odpowiednim temacie 10 licek na rok na samego AV , ale u nas wszyscy na forum nim gardzą Tongue
bo jest nie znany, ale ja bym też go nie zainstalował
Nieznany , a jak widzisz 1000 licek rozeszło się w moment.Ale Bitdefender już jest znany prawda ? A przecież to soft o bardzo zbliżonej detekcji z uwagi na ten sam silnik AV

Eugeniusz

I jeszcze firewall AgnitumGrin
facecik napisał(a):Nieznany , a jak widzisz 1000 licek rozeszło się w moment.Ale Bitdefender już jest znany prawda ? A przecież to soft o bardzo zbliżonej detekcji z uwagi na ten sam silnik AV

no tak masz racje, ale nie bardziej chodziło o to, że użytkownicy w Polsce wolą inwestować w inne av tzw bardziej znane Grin