SafeGroup

Pełna wersja: Poszukuję licencji na KIS 2011
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

ktośtam

Witam serdecznie

Poszukuję minimum 3-miesięcznej (najlepiej nieaktywowanej) licencji na KIS 2011 w polskiej wersji językowej.
W zamian mogę oddać Outpost Security Suite PRO (licencja do kwietnia 2012) lub Online Armor ++ (licencja do kwietnia 2012).
Kontakt najlepiej na PW.
ktośtam, interesuje Cię Kaspersky Pure?

ktośtam

Dzięki ale nie interesuje mnie PURE.


Dodano: 30 maja 2011 14:06

Mogę jeszcze oddać lickę na Hitman Pro, ważną do kwietnia 2012.
Kurczę, ile Ty tego masz Smile
Ale wątpie, żeby teraz było jakieś promo na KISA. Mówię Ci, bierz Pure''a
Przecież Pure to to samo co KIS + kilka dodatków i tyle Tongue
Właśnie, poza tym podobno pobiera mniej zasobów.

marsellus

ktostamchyba używa 3 miesięcznej licki na KIS i dlatego zależy mu na następnej licencji na KIS a nie na PURE Smile

ktośtam

marsellus napisał(a): ktostamchyba używa 3 miesięcznej licki na KIS i dlatego zależy mu na następnej licencji na KIS a nie na PURE Smile

dokładnie Wink
No to będziesz musiał czekać, aż Reczpospolita znowu da promocję na KIS bo chyba inaczej licki nie zdobędziesz(no chyba, że kupisz Wink)

Eugeniusz

Ah, miałem roczne licencje na KAV/KIS/PURE, ale rozdałem forumowiczom.
None2

ktośtam

Eru napisał(a):No to będziesz musiał czekać, aż Reczpospolita znowu da promocję na KIS bo chyba inaczej licki nie zdobędziesz(no chyba, że kupisz Wink)

i chyba właśnie skończy się na kupnie licki. Mam w sumie kupon rabatowy 40%, to go wykorzystam. Chociaż nie ukrywam, że chętnie powymieniałbym się na coś co mam w mojej "kolekcji".
do kiedy możesz się wstrzymać z zakupem??bo być może pod koniec czerwca będę miał 2 licencje 2 letnie na KIS 2011 więc jedną bym Ci oddał wzamian za Online Armor ++

ktośtam

- wysłałem Ci PW.

andrzej76

Piotrek - obiecałeś, jakby co, pamiętaj.
A te tanie licki z allegro , ktoś kupował na naszym forum ?
poszukaj w sieci opinii o tych lickach z allegro powiem w skrócie po pewnym czasie przestają działać
zord napisał(a):poszukaj w sieci opinii o tych lickach z allegro powiem w skrócie po pewnym czasie przestają działać


Zależy, czy się trafi na oszusta, trzeba patrzyć na komentarze, czy nie ma negatywów. Sprzedają te same licki kilkunastu osobom i wtedy właśnie blokują.
Moja 2 letnia na 3 kompy z allegro (była na KIS2010 ENG) działa bez problemowo, dałem 75PLN, jeszcze mam coś koło 220 dni. Nawet była instalnięta na 4 kompach (teraz na 1 jest), niezablokowali.

Miał też PL wersje na rok dla 1-3 stanowisk.
Np. ta aukcja

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

wygląda wiarygodnie a cena śmieszna, jakbym używał KIS to bym zaryzykował.

ktośtam

Póki co poczekam do końca czerwca na info od Piotrex44.