SafeGroup

Pełna wersja: Nowa finalna wersja Malwarebytes Anti-Malware 1.51.0.1200
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wyszła nowa finalana wersja MBAM oznaczona numerkiem 1.51.0.1200

a dla tych co nie wiedzą jaka jest różnica wersji free i pro:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Malwarebytes Anti-Malware PRO Features include:

- Flash - Lightning fast scan speeds
- Thorough - Full scans for all drives
- Works Well With Others - Cooperative functionality
- Puts YOU first! - Priority database updates
- Puts Malware in the Slammer - Quarantine function holds threats and lets you restore at your convenience
- Talk to the hand - Ignore list for both the scanner and Protection Module
- For Your Pleasure - Customizable settings enhance performance
- Toolbox - Extra utilities to help remove malware manually
- Nitty Gritty - Command line support for quick scanning
- RPP, Yeah You Know Me - Realtime Proactive Protection Module
- Hablamos Everything! - Multi-lingual support (Klingon still in beta)
- Support for Windows 2000, XP, Vista, and 7 (32-bit and 64-bit)

Version 1.51 (May 31st, 2011)

Overall Improvements:
1. Scheduling has been simplified, including relocation of scheduler.
2. Website Blocking is now disabled when protection is turned off.
3. Logs are sorted by date automatically.
4. Updating is now much more efficient.
5. All HKCU settings can now be set in HKLM to override user settings.
6. Protection module now more efficient in terms of I/O read bytes.

New Features:
1. 14-day trial of the PRO version is now available. This is optional to all users.
2. Scheduler now has an edit button.
3. User is now notified of program updates awaiting installation.

Issues Fixed:
1. Fixed ignore list not working for default registry data, i.e. for Broken.OpenCommand.
2. Add to ignore list menu item is now left enabled if show tooltip balloon is unchecked.
3. User is now able to update from the system tray even if the scanner is open.
4. Fixed full scan drive list updating issue.
5. Fixed issue with protection module not honoring ignore list after an item is restored from the quarantined.
6. Date format on update tab is now the same as the system tray.

Issues No Longer

Fixed issue with the scheduler not performing realtime updates.
Fixed multiple issues with product crashing during a scan.
Fixed issue with log not saving on certain command line scans.
Fixed various issues with Finnish, Italian, and Norwegian languages.
Fixed formatting and misspelling issues in product help file.



Languages Available: English, Albanian, Arabic, Bosnian, Bulgarian, Catalan, Chinese Simplified, Chinese Traditional, Croatian, Czech, Danish, Dutch, Estonian, Finnish, French, German, Greek, Hebrew, Hungarian, Italian, Koraen, Latvian, Macedonian, Norwegian, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Serbian, Slovak, Slovenian, Spanish, Swedish, Turkish, Ukrainian.


więcej na stronie

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Tongue
Zachęcać do pobierania raczej nie muszęWink
U mnie po odinstalowaniu bety i przeczyszczeniu narzędziem od MBAM i dalej po restarcie przy instalacji najnowszej(w/w) wersji zawiesił się przy pobieraniu aktualizacji Smile
Ale dałem zamknięcie (X) i po ponownym uruchomieniu programu już był w pełnym kontakcie z userem i serwerem aktualizacji Smile
O wersjach beta piszemy w temacie o becie o wersjach finalnych piszemy w temacie o wersjach finalnych
tommy504 napisał(a):U mnie po odinstalowaniu bety i przeczyszczeniu narzędziem od MBAM i dalej po restarcie przy instalacji najnowszej(w/w) wersji zawiesił się przy pobieraniu aktualizacji Smile
Ale dałem zamknięcie (X) i po ponownym uruchomieniu programu już był w pełnym kontakcie z userem i serwerem aktualizacji Smile


no ja nigdy nie miałem problemu z pobieraniem aktualizacji , choć nigdy nie używałem wersji beta a tą wyżej wymienioną wersję zaktualizowałem za pomocą programu bez odinstalowywania wersji poprzedniejTongue


Dodano: 01 cze 2011 13:52

zord napisał(a):O wersjach beta piszemy w temacie o becie o wersjach finalnych piszemy w temacie o wersjach finalnych


Dzięki zord za poparcie - też tak uważam i cieszę się że mój temat nie poleciał do koszaWink
zord napisał(a):O wersjach beta piszemy w temacie o becie o wersjach finalnych piszemy w temacie o wersjach finalnych

Moderatorze Zord...widzę,że zrobiłeś się bardzo grzeczny i sumienny Smile
Jak to jest, że MB wykrywa więcej zagrożeń niż taki NIS czy KIS, które uznawane są za czołowe rozwiązania antywirusowe.
Staram się to jakoś zrozumieć, ale słabo mi to wychodzi.
jViper napisał(a):Jak to jest, że MB wykrywa więcej zagrożeń niż taki NIS czy KIS, które uznawane są za czołowe rozwiązania antywirusowe.
Staram się to jakoś zrozumieć, ale słabo mi to wychodzi.


MBAM ma po prostu dobrą definicje wirków - poza tym zawsze sobie radził lepiej niż tradycyjny AV a teraz to już podstawa by go używać jako dodatek do pakietu zabezpieczeń - najlepiej używać wersji PRO bo pracuje w czasie rzeczywistym i wtedy razem z AV, FW jakimś HIPSem oraz Piaskiem stanowi solidną linie obrony, oprócz tego MBAM ma świetną detekcję dlatego ten program jest taki popularny... W sumie to sam się zastanawiam nad tym czemu lepiej sobie radzi niż nie jeden AV chociaż jak pokazują testy Andrzeja KIS i CIS a nawet Avast Free wyprzedzają go w znajdowaniu i usuwaniu syfku. Pamiętać należy że Nawet wersja PRO tego softu nie wystarczy dlatego powinno się go używać jako dodatkowe zabezpieczenieTongue
Nie wiem, czym oni sprawdzają sample, próbki, ale np. dziś jak robiłem paczkę, sprawdzam pozostałe pliki MBAM czy coś wykrywa, te co wykrywa wrzucam na VT i o dziwo dużo sampli MBAM które wykrywa nie figurują na VT; są uploadowane pierwszy raz. Zawsze rekomendują VT.