SafeGroup

Pełna wersja: Pogawędki VII
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Eugeniusz

VII część naszych rozmówek. O wszystkim i o niczym.
Smile
Gra/grał ktoś w Wiedźmina 2 na starym PC, takim 5 letnim ?
Na moim starym PC pierwsza część Wiedźmina chodziła na średnich bez problemów mimo, że wymagania były o wiele większe.
Mój pc AMD Athlon 64 2800+, 1GB RAM, Radeon X1950 Pro, Windows XP SP3
Nawet nie mam co pomarzyć o wieśku. Do zdobycia w sieci demo DNF, grał ktoś już może?

ktośtam

Ja tam gram tylko we flashowe gierki w necie Grin
Dziś konczy zywot sieć Era. bardzo szkoda mi tej sieci, czuje do niej ogromny sentyment, to w Erze kupiłem swój pierwszy telefon. Ach te czasy kart doladowujacych z komiksami pingwinowymi... teraz mamy kolejny przykład globalizacji.
Ojeja... a ja się cieszę, że będę w T-Mobile.. może ceny spadną... a może na wejściu dadzą mega promocje... nie ma co płakać, bo w erze wcale nie można więcej...
Ja zrezygnowałem z ery ... jak nie zaproponowali mi nic! Dosłownie nic za te 4 lata kiszenia się u nich. Głupi play na kartę miał lepsze warunki, a oszczędności już widzę oraz czuje. Dla mnie ciągle jest mała konkurencja oraz brak ofert jak na europejskim rynku, mam nadzieje iż zacznie się coś dziać konkretniej.
No tak.. u mnie to może jest ciut inaczej, znajomy ma salon ery, więc załatwia jakieś promocje, upusty i pakiety, bo tak to zapewne i my nie mielibyśmy nic.. Może T-Mobile coś zmieni...

ktośtam

W Erze miałem swój pierwszy telefon na abo, ale nie wspominam tego okresu zbyt dobrze.
Obecnie mam abonament w T-Mobile NL i muszę przyznać, że poziom obsługi w porównaniu do polskich operatorów to niebo a ziemia.
Prosty przykład: po niespełna 1,5 roku użytkowania Samsunga Omnia mój synek postanowił zrobić jej crash test, który oblała - zostałem bez telefonu.
Już miałem wyłożyć €500 za Galaxy S kiedy pomyślałem, że zadzwonię na infolinię T-Mobile i przedstawię sytuację, to może coś poradzą. I jakież było moje zdziwienie, kiedy powiedzieli, że mogą mi dać nowy telefon i zmienić abo już w tym momencie - oczywiście skorzystałem, bo trochę szkoda tych pięciu stówek na słuchawkę. Nie ruszając tyłka z domu po kilku dniach miałem nowy aparat w domu, dostarczony przez kuriera. Szybko, wygodnie i w miłej atmosferze. Oby ta sama jakość zagościła w polskim T-Mobile.
Plati napisał(a):Dziś konczy zywot sieć Era.


Jak to kończy? bo nie jestem w temacie, może ktoś wyjaśnić o co chodzi?Tongue

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Smile ee, to zmieni tylko nazwę po przejęciu.

Jeszcze pisze "Era" Smile
Niedługo ma podobno przyjść SMS konfigurujący, który zaproponuje zmianę napisu...

SHIT!! 80gr do play...
najlepszy czas na zerwanie umowy ludzie podpisywali umowę z Erą a że Ery już nie ma to jest nie ważnaCool
No i błędnie myślisz... Debranding nie uprawnia do zerwania umowy.. Dalej obowiązują warunki umowy z Erą pod skrzydłami PTC, a za zerwanie kara taka jaka jest wpisana w umowę. I z tego co się orientuję na umowach jest wymieniona Polska Telefonia Cyfrowa (PTC), a ona się nie zmienia, więc praw do zerwania umowy brak...
zadzwoń do nich i zapytaj się jak masz płacić rachunki Erze bo nie chcesz dostać kary ale masz problem bo Ery nie maTongue
mateusxzz napisał(a):No i błędnie myślisz... Debranding nie uprawnia do zerwania umowy.. Dalej obowiązują warunki umowy z Erą pod skrzydłami PTC, a za zerwanie kara taka jaka jest wpisana w umowę. I z tego co się orientuję na umowach jest wymieniona Polska Telefonia Cyfrowa (PTC), a ona się nie zmienia, więc praw do zerwania umowy brak...


Dokładnie, wszystko pisze tutaj:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

, właścicielem jest dalej PTC i tak będzie przychodziło/pisało na fakturze, takie jest ich logo, a że pisze dalej Era, czy T-Mobile, to jest tylko kosmetyka.

To tak jak masz działalność gospodarczą/firmę to też masz nazwę, logo, a taką nazwąi logiem jest w przypadku ERY/T-Mobile - PTC.

Np. masz firmę "Serwis komputerowy" a dalej, obok możesz dopisać "Serwis komputerowy - tylko laptopy" na ulotce i nikt się nie doczepi, ważny jest NIP jaki pisze na dole Smile
ale drożyzna w taktaku 77 groszy za minute w simplusie mam po 29
zord napisał(a):zadzwoń do nich i zapytaj się jak masz płacić rachunki Erze bo nie chcesz dostać kary ale masz problem bo Ery nie maTongue


Zordzik.. Ale na fakturkach i tych karteczkach w miejscu dla kogo się to płaci jest napisane Polska Telefonia Cyfrowa a nie ERA, więc nie ma o czym mówić, a i siedziba firmy i telefony się nie zmieniły prócz loga i nazwy...
mateusxzz napisał(a):
zord napisał(a):zadzwoń do nich i zapytaj się jak masz płacić rachunki Erze bo nie chcesz dostać kary ale masz problem bo Ery nie maTongue


Zordzik.. Ale na fakturkach i tych karteczkach w miejscu dla kogo się to płaci jest napisane Polska Telefonia Cyfrowa a nie ERA, więc nie ma o czym mówić, a i siedziba firmy i telefony się nie zmieniły prócz loga i nazwy...


Wszędzie w umowach pisze, że właścicielem jest PTC, a czy ma dalej usługę o nazwie Era, czy T-Mobile to nie ma znaczenia Smile

To tak jak masz firmę i masz różne asortymenty, np. sprzedajesz lody i sprzedajesz buraki Smile