SafeGroup

Pełna wersja: Przewodnik blokowania/konfiguracji ustawień Facebooka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Przewodnik "obrazkowy" z komentarzami i uwagami na temat, jak zwiększyć poziom bezpieczeństwa będąc użytkownikiem Facebooka.
Cz.1 - Ustawienia profilu

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Cz.2 - Ustawienia konta

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Cz.3 - Ustawienia prywatności

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Cz.4 - Zabezpieczanie innych funkcji

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Artykuł wstępny do przewodnika

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Konto usunięte

Przydatne, dobrze opisuje chyba wszystkie ustawienia dotyczące prywatności i zaleca ustawienie kilku z nich Smile
Ja już dawno sam kiedyś spędziłem parę dobrych chwil na konfiguracji. Zastanawia mnie jedna sprawa, czy mając znajomych przypisanych do jednej grupy, pozwalając im np. widzieć nasze zdjęcia, a później dodać ich jako grupę zablokowaną to: widzą te zdjęcia czy nie? Nie miałem jakoś okazji sprawdzić nigdy tej funkcji.

Przejrzałem na szybko to mam nawet więcej przyblokowane.
Przyznam szczerze, że nie zagłębiałem się w przewodnik, ale mam pytanie: Czy za logowanie za pomocą jednorazowych kodów SMS jest naliczana opłata? Mam na myśli korzystanie z usługi na terenie Polski.

Eugeniusz

Z tego co widziałem to za free, ale chyba działa tylko w Plusie.
Facebook i smsy do logowania:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Aktualizacja Smile
Cytat: Jak ogarnąć nowe ustawienia prywatności na Facebooku
Anna Wasilewska-Śpioch, Wczoraj, 16:34, Komentarzy: 0

Nawet Randi Zuckerberg miała ostatnio problem z kontrolą prywatności w serwisie społecznościowym swego brata. Pokazujemy krok po kroku, na jakie ustawienia warto zwrócić uwagę, korzystając z Facebooka.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]