SafeGroup

Pełna wersja: Komputer Składak
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Potrzebuję porady bo nigdy nie składałem komputera... polecacie jakiś poradnik? No i czy moglibyście mi polecić jakiś wybór dobrych części tak by komp był dobry i żeby cena wahała się w okolicy 1000zł ?

Eugeniusz

Mów czego oczekujesz a coś Ci zaproponują.


Dodano: wtorek, 19 lipca 2011, 21:21

Mów czego oczekujesz a coś Ci zaproponują.
hm... no nie wiem czegoś solidnego w okolicach 1000zł mówię,że się nie znam ^^" co można wykombinować za tą kwotę jeśli chodzi o składaka? Głównie to do gier na psx ,albo minecrafta ;p tak bym mógł sobie popykać w jakieś starsze gry by nie muliło czy coś
Ale to włącznie z monitorem czy sam piecyk ? Tongue
sam piecyk, chyba,że tanij wyjdzie z monitorem :p
Ciężko będzie, dawno się w to nie bawiłem, ale szybko patrząc skończy się na coś w ten deseń:
AMD Athlon II X3, 4GB RAMU, 500GB dysk, jakaś płytka pod AMD, zasiłka np. OCZ, obudowa to jak kto woli, a na kartę graficzną zabrakło Wink

Masz sporo przykładów do 1500 zł, patrząc serio z czymś zejść niżej, choć na twoje gierki można słabszą kartę wziąć:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Kwestią jest jeszcze rozdzielczość monitora jaką posiadasz.
buri napisał(a):a na kartę graficzną zabrakło


Spoko, przecież grafika nie jest taka ważna Grin
oh dzięki za link...tam ktoś dał linki do sklepiku to popatrzę za częściami tylko...czy to bez róznicy jakiej firmy karta/ram/zasilacz itd.? Na co właściwie powinienem uwagę zwrócić przy składaniu komputera?
Poczekaj 10 min, na DP gosciowi skladalem fajny zestaw
Takie cóś ? Tongue

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Chyba jednak za drogo, ale zawsze cos mozesz zmienic.
mati, powiedz... opłaca się kupować takie składaki przez allegro? Jeśli tak, to pomógłbyś mi wyszukać coś jakbym już się decydował kupić ? Planuję zakup gdzieś na jesieni tego roku.


kamil, dzięki za post zapewne się przyda Grin
Ja tam bym nie kupowal gotowcow na allegro, jesli koniecznie chcesz to ten drugi bo ma chyba jakis normalny zasilacz
mateusxzz napisał(a):Takie cóś ? Tongue

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Acha i strzeż się składaków z allegro ... serio to co tam czasami łączą w środku + głupoty jakie o nich wypisują daje dobry ubaw.
Buri, napisalem juz to Smile
Juz na pierwszy rzut oka te opisy Rewelacja, najnowszy model, TYLKO U NASi cena ...
Mój kolega ma z allegro składaka za 900zł i sobie chwali ;D
Działa mu wszystko normalnie, a jak zajrzałem do budy to zasilacz od OCZ ma Tongue
Dokladnie, trafienie na dobry zasilacz u gotowcow graniczy z cudem
hm... no dobra,ale czemu akurat zasilacz? :p zresztą mniejsza; jak ktoś składał z was kompa to jakie przydatne wskazówki może mi dać? :p
Hej Tongue

1. Tu masz płytę, procka i pamięci (2GB)

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

- 323zł
Na płytę 3 miesiące gwarancji na całą resztę 12 miesięcy Tongue
2.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

- 203zł
3.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

- 120zł
4.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

- 82zł
5.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

- 147zł
6. 2x

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

44zł


No i zamknęliśmy się w 919zł. To są ceny już z ceną przesyłki Tongue
wow dzięki serdeczne! No i ciekawe ile by mi taki składak wytrzymał
Stron: 1 2