SafeGroup

Pełna wersja: Ashampoo Win Optimizer 8, TuneUp Utilities 2011: opinie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Chciałbym poznać Wasze opinie na temat wyżej wymienionych programów, ponieważ interesują mnie i chciałbym jednego z nich zainstalować. Oczywiście chodzi mi o skuteczność i bezpieczeńswo. No i czy w ogóle czy warto zamieniać darmowy zestaw: Auslogics Disk Defrag+Glary Utilites+CCleanerna rzecz płatnych kombajnów?

Czekam na opinie.
Ashampoo trochę lepiej czyści rejestr oba pakiety według mnie nie są najlepsze
jeśli już chcesz jakiś kombajn to Auslogics BoostSpeed wydaje się lepsza propozycją
Ach, no tak, zapomniałem o nim. Auslogics robi świetne programy do optymalizacji. Czyli Auslogics jest najlepszym wyborem, tak? A w ogole warto wydawać pieniądze na takie programy?

//A co byście powiedzieli na Glary Utilites PRO?
do auslogicsa mam kod z promocji jak chcesz to ci wyśle
też polecam kompletny pakiet Auslogics BoostSpeed
Ja używam Glary Utilites+CCleaner .Do tego raz kiedyś przeczyszczę naszym Odkurzaczem i przejadę rejestr jv16 PowerTools 2011
Zord, jakbyś mógł, to poproszę Smile

Ok, dostalem kluczyk, wiec temat juz nieaktualny. Mam nadzieje, ze sie nie zawiode Smile

//Czy uzywal ktos w Auslogics opcji optymalizowania neta? To w ogole dziala?
to nic nie daje przynajmniej ja mam takie wrażenie
Wiedzialem Smile
kamil10506 napisał(a):Ach, no tak, zapomniałem o nim. Auslogics robi świetne programy do optymalizacji. Czyli Auslogics jest najlepszym wyborem, tak? A w ogole warto wydawać pieniądze na takie programy?

Ja pozwolę sobie odpowiedzieć na to pytanie - szkoda forsy i nie ma to sensu. Zrób sobie obraz systemu po instalacji wszystkiego i przywracaj co jakiś czas - daje lepszego kopa, a jak chcesz optymalizować to darmowych programów jest na pęczki.

---edytka---
Wiem, że dostałeś kluczyk, ja tylko wyrażam opinię na pytanie.
Zord dal mi kluczyk Wink

andrzej76

A ja wyłączam zbędne usługi systemowe, czyszczę rejestr WinTools.net Ultimate, i jest ok, swego czasu używałem Auslogics BoostSpeed, przyznam się, że coś tam robił, było ok., i nic nie mieszał w kompie, lącza internetowego nie przyspieszaj takimi " rakietami", tylko wykup większą prędkość.