SafeGroup

Pełna wersja: Anonimowy zapowiedzieli zniszczenie Facebooka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3

ktośtam

Cytat: W nadchodzącym dniu 5 listopada Facebook zostanie zaatakowany przez Anonymous. Znana grupa cyberaktywistów wydała oświadczenie ostrzegające, że najważniejsza sieć społeczna „przestanie istnieć”, z powodu sprzedaży danych i prywatnych informacji jej użytkowników.


Treść wspomnianego oświadczenia:
Cytat: Uwaga obywatele świata. Jesteśmy Anonymous.

Chcemy zwrócić waszą uwagę, mając nadzieję, że usłyszycie ostrzeżenia, jak następują: Twoje medium komunikacji, tak bardzo przez was wszystkich uwielbiane, zostanie zniszczone. Jeśli jesteś hakiwistą lub po prostu facetem, który chce bronić wolności informacji, przyłącz się do sprawy, do zabicia Facebooka w imię waszej własnej prywatności. Facebook prowadzi sprzedaż informacji agencjom rządowym i udziela dostępu do zabezpieczonych danych, tak, aby można było szpiegować ludzi z całego świata. Niektóre z tych tak zwanych „whitehat infosec” firm („białokapeluszowych firm zdobywających informacje bezpieczeństwa”), pracują dla rządów autorytarnych, takich jak Egipt czy Syria. Wszystko, co robisz na Facebooku pozostaje w Facebooku, niezależnie od ustawień „prywatności”. I usunięcie twojego konta jest niemożliwe, nawet jeśli „usuniesz” konto, wszystkie twoje dane osobowe i informacje na twój temat pozostają w Facebooku i mogą być odzyskane w dowolnym czasie. Zmiana ustawień prywatności konta Facebook także jest złudzeniem. Facebook wie o tobie więcej niż twoja własna rodzina. Nie możesz się ukryć przed rzeczywistością, w której wy, ludzie z Internetu, żyją. Facebook jest przeciwieństwem sprawy Antisec. Nie jesteś bezpieczny, ani przed nimi, ani przed żadnym rządem. Pewnego dnia spojrzysz wstecz i uświadomisz sobie, że to, co zrobiliśmy, było właściwe. Przemyśl to, a my się w tym czasie przygotujemy. Przejdziemy do historii, 5 listopada 2011 roku.

Jesteśmy Anonymous. Jesteśmy Legionem. Nie przebaczamy. Nie zapominamy. Oczekujcie nas.

Źródło oraz więcej info:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


O ile to nie bujda, to możemy być świadkami czegoś naprawdę ciekawego...

Eugeniusz

Tak jest, zniszczyć twarzoksiążkę.
Szczerze mówiąc mam tam konto, ale na nim nic się nie dzieje, prawie puste jest.
kto madry ostrzega przed atakiem?
moze refref wkroczy do akcji jesli atak rzeczywiscie bedzie mial miejsce.
i bardzo dobrze powinno to coś zniknąć z sieci
Życzę im jak najlepiej, ale żeby zniszczyć to "imperium" musieli by wysadzić w powietrze wszystkie serwerownie.Lol

Apocalypse

Trochę długo trzeba czekać...

ktośtam

Muszą się przygotować Grin

Konto usunięte

Nieco dziwne że taką znać. No ale skoro dali sobie aż tak długi czas, to może rzeczywiście chcą wyciągnąć najsilniejsze działa i wyrządzić FB realne szkody?
Co potem? Atak na google? Smile

Eugeniusz

lukasamd napisał(a):Atak na google?

Why not? Smile
Poczekamy zobaczymy.
No, w końcu zrobią porządek z tym idiotycznym FB Tongue

No ale po co oni to zapowiadają? Pewnie teraz Mark zabezpieczy bardziej FB i będzie trudniej...
Ale teksty to mają niezłe Grin
W sumie mi to tam obojętne - gorzej dla tych dla których FB to całe życie Grin
Eru napisał(a):W sumie mi to tam obojętne - gorzej dla tych dla których FB to całe życie Grin


Tak, a niestety takich ludzi jest baaardzo dużo Facepalm

ktośtam

Z tego co pamiętam, to Anonimowi dość często zapowiadali swoje eventy.
Mam konto na FB, ale nawet jak wstanę jutro rano i się okaże, że FB już nie ma, to płakał nie będę.
Fajnie, a nawet bardzo fajnie! Mam nadzieje, że coś z tego będzie bo przeżyć coś takiego to ciekawe doświadczenie. Korzystam z fb, ale raczej z założenia do czego służy - znajomi, pogadać, znaleźć, gdyż sporo ludzi ostatnio ciężko dorwać na gg, a tam zawsze są pod ręką.

Ludzie dla których fb to życie znam... tak ciężkie przypadki jeszcze nie są, ale i tak przeraża mnie co głupia strona może zrobić z człowiekiem.
i za NK tez niech się wezmąWink
ale oni są TĘPIFacepalm właściciel fb chce go we wrześniu zamknąć [tylko nie pamiętam czy w tym czy w następnym roku]chyba,że to plot kai była
shinjiru napisał(a):ale oni są TĘPIFacepalm właściciel fb chce go we wrześniu zamknąć [tylko nie pamiętam czy w tym czy w następnym roku]chyba,że to plot kai była


Info z brukowca "Weekly World News" a co potrafi ta gazeta można zobaczyć np. tu:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

nie zdziwiłbym się jakby te informacje były prawdziwe w jakims stopniu Wink

ktośtam

Pomyślmy... czy Ty, czy ja zamknęlibyśmy biznes przynoszący milionowe dochody?
Tak [trollface]
Stron: 1 2 3