SafeGroup

Pełna wersja: SlimDrivers - nowy progamik do sterowników
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
SlimDrivers to przydatne narzędzie do zarządzania sterownikami w systemie Windows, umożliwiające ich odinstalowywanie, tworzenie kopii bezpieczeństwa, przywracanie, a także wyszukiwanie dostępnych aktualizacji.

Program w znaczny sposób ułatwia instalację sterowników do sprzętu w systemie Windows. Pozwala on nie tyle wyszukiwać aktualizacje do już zainstalowanych komponentów, co również identyfikować sprzęt i instalować te, które jeszcze nie zostały zainstalowane

Po uruchomieniu SlimDrivers odczytuje informacje systemowe dotyczące zainstalowanego w komputerze sprzętu i wyszukuje w swojej bazie sterowniki dla niego. Następnie wyświetla listę komponentów, dla których nie zostały zainstalowane sterowniki, bądź dostępne są one w nowszej wersji. Użytkownik może zadecydować, które z proponowanych sterowników mają zostać zainstalowane, a które zignorowane. Jeszcze przed rozpoczęciem instalacji program pozwala stworzyć punkt przywracania systemu, pozwalający uniknąć problemów w momencie niepowodzenia. Dodatkowo wyposażony on został w funkcje do tworzenia kopii zapasowych i ich wygodnego przywracania.

Uwaga!
Program wymaga rejestracji bezpłatnego konta użytkownika.

działa z systemami: Windows XP, Windows Vista, Windows 7
i jest to darmowe rozwiązanie
programik do pobrania stąd:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Eugeniusz

Podawajcie źródła opisów, chociażby mniejszą czcionką.

Konto usunięte

Ma jakieś limity typu: darmowa wersja to można pobrać max 1 sterownik dziennie?
Z tego co widzę to w wersji Free trzeba ręcznie ściągać sterowniki - w wersji płatnej program sam ściąga nowe wersje sterowników Tongue

Tutaj jakby takie porównanie:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Eru napisał(a):Z tego co widzę to w wersji Free trzeba ręcznie ściągać sterowniki - w wersji płatnej program sam ściąga nowe wersje sterowników


z tego co na screen''ach pokazałeś tak wygląda a jak to wygląda w praktyce to tego nie wiem bo nie używam tego typu programów<!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2-->
dałem tylko takiego newsa o tym programie zakładając temacikTongue

Konto usunięte

Zainstalowałem, znalazł niby nowe sterowniki do chipsetu.
Nie wiem skąd on je wynalazł, ale na stronie intela nic nowego nie ma, nie ściągam.
Ja akurat używam go od jakiegoś roku. Bez rewelacji, ale też nie zrobił mi kaszany. Zdarza się że źle rozpoznaje bardziej egzotyczne sterowniki. Z darmowych programów wolę

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

(darmowy do końca nie jest bo w wersji free są limity ilości sterowników które można dziennie pobierać)
Ja od dawna uzywam Driver Magician i jest swietny. Skorzystalem z darmowej licki od KŚ

Ale ten programik moze byc calkiem, calkiem. On jest tej samej firmy, ktora robi SlimCleaner, nie?
kamil10506 napisał(a):On jest tej samej firmy, ktora robi SlimCleaner, nie?


A skąd:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Tongue