SafeGroup

Pełna wersja: KeyScrambler i wasze opinie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3

lunaticdreams

Witam,chciałbym poznać wasze zdanie na temat programu KeyScrambler(oczywiście tego za free)ostatnio poczytałem trochę o nim na wildersseciurity.com i opinie na temat tego softu są bardzo dobre,podobno jeden z najlepsztch antikeylogerów.waszym zdaniem wart jest instalacji??????

link do softu dla zainteresowanych

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Soft jest ok pod warunkiem ze uzywasz Firefoxa, wersja free niestety nie dziala pod Opera, a placic za KS jakos nie mam ochoty odkad do wprowadzania hasel uzywam KeePass''a.
Zreszta nie wszyscy wypowiadali sie pochlebnie o KS, niektorym zmienial wpisywane znaki.

lunaticdreams

Owszem używam liska jako przeglądarki plus do tego czasem IE7.
Potestuję go troszkę.
I jak testy Lunatic? Masz jeszcze KeyScramblera? Pojawiala sie nowa wersja 2.3, wlasnie ja testuje wiec nie moge sie wypowiedziec na jej temat.

lunaticdreams

wiesz zrezygnowałem w tej chwili mam noda na 6 m i myslę nad keypassem
KeyPass''a uzywam, sprawdza sie doskonale, jednak KeyPass i KeyScrambler to dwa rozne programy, ktore maja inne cele.
Przykladowo, piszac maila, rozmawiajac na komunikatorze, czatujac, piszac na forum, robiac zestawienie/rozliczenie w excelu, etc wszystkie dane chcac nie chca musisz wprowadzac z klawiatury, tutaj KeyPass na niewiele sie zda.
Jesli Twoje zabezpieczenia nie wykryja zagrozenia i w pore go nie zablokuja/usuna - istnieje spore ryzyko ze wiekszosc danych moze zostac przechwycona przez keyloggera.
Zaczalem dostrzegac ten problem stosunkowo niedawno i powaznie zastanawiam sie nad zakupem KeyScrambler''a w wersji Premium ktora zapewnia ochrone takich programow jak m.in. przegladarki internetowe, komunikatory, pakiety Office''a, menedzery hasel w tym KeePass, a nawet okno logowania systemu Windows (pelna lista i wykaz roznic znajduje sie tutaj:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

).
Może ktoś znalazł w necie kluczyk do wersji Premium KS? Smile
Pablosss napisał(a):Może ktoś znalazł w necie kluczyk do wersji Premium KS? Smile


Nawet nie próbuj prosić o seriala do płatnego programu.

lunaticdreams

Pablosss a po jaki kij ci kluczyk?,nie lepiej zablokować mu datę aby nie odliczała dni .........i masz triala na całe życie.
są takie softy ale oczywiście nie podam bo Admini mnie poŻrą
Obecnie mam wersję Personal więc kluczyk na Premium by sie przydał Smile Będę wdzięcznySmile
btw. zauważylem ze niekiedy keyscrambler nie nadaza? (nie wiem) nad tym co pisze i nie odkodowuje w locie tekstu ktory wprowadzam przez co piszac cos zamiast danego slowa lub ciagu liter pojawiaja sie krzaczki ^83%;''Jh... etc.
Naszczescie nie dzieje sie to czesto, ale jednak ma miejsce, to tak w ramach informacji gdyby na forum byla jakas szybko piszaca sekretarka lub sekretarz Wink

lunaticdreams

uzywa ktoś KeyScrambler i GW?
robiliście test AKLT?
Ja używam KeyScrambler Personal i DW zresztą co widać w sygnaturce Grin

lunaticdreams

robiłeś test AKLT przy włączonym DW?
Program sprawuje się rewelacyjnie, niebawem będę mieć wersje profesjonalną .

lunaticdreams

owszem program jest rewelacyjny,co ciekawe nawet gdy w kompie siedzi keyloger to i tak nic nie zdziała........GrinGrinGrinGrinGrin
Zgadza się, testowałem program na

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

i wszystko sprawnie szyfruje .
Uzywam od ponad pół roku KeyScramblera wersji proTongue i program jest naprawde swietny. Wersja pro działa pod opera. Szyfruje nawet to co napisze w Gadu-Gadu, notatniku, Wordzie.
Czasem jest tak, ze ktos dostanie szyfrowane znaki (tak jak Creer mowil). Osobiscie polecam.
VenomX, moze ten artykul Ci sie przyda:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Dobry artykuł CREER Smile
Stron: 1 2 3