SafeGroup

Pełna wersja: [PROMO] Vipre Antivirus
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2

marsellus

Cześć.
Mam do oddania 5 kluczy do Vipre Antivirus. Klucze są roczne od dziś (czyli do 1 września 2012r) Jeśli ktoś potrzebuje proszę pisać Grin

EDIT. Zostały jeszcze 3 klucze
Jeśli dalej aktualne to bardzo proszę Smile
Akurat szukam czegoś nowego, a o tym AV nie słyszałem
Również chętnie skorzystam. <!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2-->

marsellus

marconnetti napisał(a):Również chętnie skorzystam. <!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2-->

wysłane, zostały jeszcze 2 Smile

ktośtam

Poproszę jak można. Z góry dzięki.
Chętnie bym wziął do testu Suspicious.
Żeby nie zakładać kolejnego tematu... co polecacie do tego Vipera? Dla typowego użytkownika? Bo nie posiada on wbudowanego firewalla. Wolałbym ochronę zautomatyzowaną bo mimo to, że posiadam Comodo nie jestem przekonany, czy używam go dobrze, w sensie, czy potrafię się nim obsługiwać...
Cytat:Comodo nie jestem przekonany, czy używam go dobrze, w sensie, czy potrafię się nim obsługiwać...


Jeśli masz wątpliwości to dobrze używasz Wink
A jak radziłby sobie sam Vipre Antivirus? W sumie pamiętam całkiem niedawno jak leciałem na avaście free, do tego od czasu do czasu skan mbam i nie było problemu z zawirusowanym komputerem. Raczej nie chodzę po nieznanych stronach.

Eugeniusz

Jak masz Windows 7 to wystarczy sam Vipre (poza oczywiście skanerami).
Przyjmuję też że masz system i oprogramowanie zaktualizowane.
Tak, wszystko aktualne Smile

marsellus

ktostam napisał(a):Poproszę jak można. Z góry dzięki.

Flash999 napisał(a):Chętnie bym wziął do testu Suspicious.


Wysłane Grin

Wszystkie klucze poszłySmile
Borzuck napisał(a):A jak radziłby sobie sam Vipre Antivirus? W sumie pamiętam całkiem niedawno jak leciałem na avaście free, do tego od czasu do czasu skan mbam i nie było problemu z zawirusowanym komputerem. Raczej nie chodzę po nieznanych stronach.


Pierwszy lepszy wirus wyłącza zapora systemową, powodzenia przy wysyłaniu Twoich logów przez keyloggera niewykrytego przez Vipre Grin
Ale miałeś branie marsellus Grin

Borzuck
Do Vipre możesz dodać Pandę Cloud. Dobre i leciutkie uzupełnienie.
morphiusz napisał(a):
Borzuck napisał(a):A jak radziłby sobie sam Vipre Antivirus? W sumie pamiętam całkiem niedawno jak leciałem na avaście free, do tego od czasu do czasu skan mbam i nie było problemu z zawirusowanym komputerem. Raczej nie chodzę po nieznanych stronach.


Pierwszy lepszy wirus wyłącza zapora systemową, powodzenia przy wysyłaniu Twoich logów przez keyloggera niewykrytego przez Vipre Grin


Spyshelter w wersji free do tego i będzie ok?
Oraz pytanie do testujących lub obeznanych w temacie Vipre, odczuliście jakieś spowolnienie systemu?

Eugeniusz

Vipre jest ekstremalnie lekkie Smile
No to w takim razie pozostaje kwestia jeszcze co do tego Vipre... Naprawdę podoba mi się ten programik, jest wyjątkowo skuteczny tyle, że nie ma firewalla wbudowanego, a zewnętrzne doinstalowywać? Nie wiem czy jest w moim przypadku sens. Co z tym spyshelterem, warto doinstalować w wersji free?
SpyShelter warto doinstalowac.
Jaki masz system?

Eugeniusz

Jak masz Windows 7 32-bitowy to wystarczy Vipre i SpyShelter. Załącz proszę zaporę sieciową i będzie OK. W kwestii ochrony Windows jestem spokojny Smile, system stosunkowo dobrze opiera się wirusom.
Lepiej mieć firewalla- ochrona sieci + ochrona przed keyloggerami * bardzo dobry hips.
niż samą ochronę przed keyloggerami i dobry hips.
Stron: 1 2