SafeGroup

Pełna wersja: Komunikacja z jądrem programu Eset nie powiodła się
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hey!
Mam problem z wysłaniem pliku do analizy przez Eset.
Przedstawię to obrazkowo

1.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



2.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



3.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



-------------------------------------------------------------------------------------

Czy ktoś miał taki problem? Jak temu zaradzić? Wiem, że najlepiej napisać do supportu, ale może Wy mi pomożecie <!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2-->
Dodam, że wersja programu to 4.2.71.2
Kilka dni temu używałem eseta 5 , a że na paczce wykrył tylko 60% to sprawdziłem również wersje finallna 4. Przy krótkim użytkowaniu 4ki użyłem tego wysyłania plików i dodało do kolejki bez problemu. Możliwe że coś się sknociło. Próbowałeś raz jeszcze zainstalować po uprzednim porządnym wyczyszczeniu resztek eseta?
Nie reinstalowalem Eseta, ale dlatego, ze od formatu mam go pierwszy raz... Nie wiem,z czego to moze wynikac. Z kwarantanny tez nie moge wyslac, tym razem "Operacja nie powiodla sie". No nic, poczekam na v5, sformatuje dysk i zobaczę.
Nie masz przypadkiem zainfekowanego systemu?
Nie, nie mam Wink
Jeżeli tak uważasz... W takim razie sprawdź usługi ESET''a i tryb ich uruchamiania.
Tak, sprawdzalem juz to. Jest tak, jak powinno byc.
W takim razie odinstaluj go narzędziem:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

z trybu awaryjnego, jeżeli po ponownej instalacji problemsię powtórzy, sprawdź czy system nie jest zainfekowany.

Jeszcze jedno, masz jakieś inne narzędzia do ochrony poza ESET''em?

andrzej76

Zrestartuj kompa Kamil, będzie git, za dużo kombinujesz.
Pascal, mam MBAM Pro i SpyShelter.
Andrzej, zaraz zrestartuje Smile
Tylko nie mów mi, że nie próbowałeś rozwiązać problemu restartem.Facepalm
Jeżeli restart nie pomoże, spróbuj wyłączyć SpySheltera, być może on blokuje dostęp ESET''owi.
Niestety nie moglem zrestartowac komputera, bo sciagalem wazny plik. Teraz go zrestartowalem, ale sprawdze dopiero za ok. godzine
Zobacz

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

.
SE7EN, mam tak ustawione. Zobacze jak sytuacja po restarcie.
Zapomniałem napisać Tongue Restart nic nie pomógł, podejrzewam, że mam już troszeczkę zaśmiecony system, tym bardziej, że od formatu przewinęło się przez system chyba 5 innych AV, a nie używałem do ich deinstalacji osobnego narzędzia. Dosłownie przed chwilą Eset zapytał się, czy wysłać pliki do analizy, kliknąłem wyslij i chyba wysłało, bo żadnej informacji o błędzie nie bylo.
Mam prosbe.
Czy ten, kto uzywa Eseta moglby cos sprawdzic?
Chodzi o to, zeby zaznaczyc min.10 plikow i przeniesc je wszystkie na raz do kwarantanny. U mnie w tym momencie wystepuje awaria explorer.exe.

Z gory dzieki.
U mnie nie ma problemu. Liczba plików w kwarantannie zwiekszona do 1289 Wink
Swietnie Sad Chyba pora na format...