SafeGroup

Pełna wersja: Nowy ransomware blokuje Windows
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nowy ransomware blokuje Windows. Domaga się 100 euro za kod aktywacyjny

min.
Niemieccy użytkownicy Windows zostali właśnie zaatakowani przez nowe szkodliwe oprogramowanie typu ransomware. Próbuje ono wyciągnąć z ich kieszeni 100 euro na opłatę aktywacyjną. Grozi przy tym, że usunie wszystkie dane z dysku twardego komputera, jeżeli wspomniana suma nie zostanie zapłacona.
(...)

Na szczęście producent oprogramowania antywirusowego - firma Panda Security - zdobył już kod aktywacyjny, z którego można skorzystać aby odblokować system. Podobnie jak prawdziwy kod aktywacyjny Windows składa się on z 25 znaków: QRT5T-5FJQE-53BGX-T9HHJ-W53YT.

żródło:pcworld.pl


więcej informacji:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Niech wydadzą sygnaturki Smile a nie podają kodhehe
Ma ktoś próbkę tego syfu?

Bardok, Panda pewnie już wydała Smile
Nie wiem kogo jest formalnie to źródło bo nie sądzę, że z pcforamat bo też jest takie info na blogu g daty

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

chyba mam jego tylko że akurat widzę że AVG go tylko wykrywa..plik oczywiście dzisiejszy..
Piotrek, podrzucisz go na PW''
Z gory dzieki.
Zamieść go w dziale malware, bo ogólnie FTP wydaje się jakby wyczyszczony.
Dokładnie Piotrek wrzuć goSmile
oj za wcześnie się pochwaliłem Wink
Paczek juz nie bedzie Sad Tomek dal ciala...
Kamil, powiedz mi jedno po co piszesz to samo wszędzie... Każdy doskonale o tym wie i nie musisz sobie nabijać postów w każdym możliwym temacie, bo twój licznik przegonił administratorów, jak i moderatorów tego forum, a jesteś tu od... maja...
Mateusxzz próbował Ci przemówić do rozumu, ale to chyba nie przyniosło żadnego skutku...