SafeGroup

Pełna wersja: Gry
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Hej.

Propozycja prosta - nerdy również grają, więc może oficjalna grupa SafeGroup na Steam? Co o tym myślicie? Ja tam z chęcią bym się zapisał Grin

Pozdrwienia
Dobry pomysł. Też bym dołączył.
Mówicie i macie:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Wink
Eru napisał(a):Mówicie i macie:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Wink


Super Smile2 <!-- sSmile2-->
aope napisał(a):
Eru napisał(a):Mówicie i macie:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Wink


Super Smile2 <!-- sSmile2-->

A w co gracie?
bardok206 napisał(a):A w co gracie?


Jak się nas trochę na grupie zbierze, to myślę, że jakiś rozkład jazdy powstanie Smile
Dołączyłem. W Counter Strike możemy grać, bo tylko tą grę mam na steamie. Grin
A moze jakas darmowa? America''s Army na przykład.

ktośtam

Nigdy w FPS-ach mocny nie byłem, ale może na pykanko w AA bym się skusił.

Konto usunięte

Ja na STEAM''ie mam tylko Civilization 3 - żałuję, że kupiłem w tej sieci, bo w porównaniu do GOGa gdzie najczęściej kupuję gry, to biednie jest to zrealizowane - ani instalatora po ludzku, ani wyboru miejsca na grę nie było... Trzeba było kupić na allegro normalną wersję z płytą <!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2-->
Przecież oczywistym jest, że STEAM instaluje gry w swoim katalogu - co mi osobiście nie przeszkadza ponieważ na PC programy i gry trzymam na 1 partycji a system na innej Tongue
A znając życie to nawet jeśli kupiłbyś wersję pudełkową to STEAM byłby i tak wymagany Tongue

Konto usunięte

Eru napisał(a):A znając życie to nawet jeśli kupiłbyś wersję pudełkową to STEAM byłby i tak wymagany Tongue


Dlatego więcej w STEAM nie kupię, a gdybym brał wersje pudełkowe, to sprawdzając, czy gra jest z sieci STEAM. Kupiłem tylko jedną grę i moja ocena o tej sieci jest mierna. W Origin (EA Store) mam 2 Battlefieldy i tam wygoda jest na całego - wybieram co, gdzie instaluję, albo tylko biorę klucz, zaś instalkę mam gdzieś od dawna skopiowaną (tak mam z BF2). GOG to jeszcze wyższy poziom wygody - kupuję, pobieram używając przeglądarki albo ich aplikacji korzystającej z AIR no i instaluję gdzie chcę / kiedy chcę, bez żadnego DRM.
Co tobie przeszkadza - mnie odpowiada - ile użytkowników tyle opinii Tongue
Ja tam Steam uwielbiam - opcje społecznościowe, promocje, wszystko pod ręką. Co do instalek na dysku - na Steam istnieje opcja "kopia zapasowa plików gry". Można przygotować backup dowolnej gry (bądź nawet kilku gier w jednej paczce, tak mam np. z Orange Box), nagrać go sobie na przenośny dysk USB/DVD/cokolwiek a następnie po prostu odtworzyć Tongue

Panowie, dołączajcie do grupy, naprawdę warto. Jutro dojedzie do mnie Dead Island - ktoś z Was planuje zakup? Ubijanie zombie w otwartym świecie przez kilka osób jednocześnie to może być to. W Counter-Strike grałem dawno temu (przegrałem ponad 250 godzin...), ale mam w bibliotece, możemy zagrać (z tym, że już refleks nie ten, lata lecą...). Preferuje Source Smile
Ja już mam - kupiłem wersję pre-order ale nie gram ponieważ płyta główna PC jest w serwisie... Ale jak ją odzyskam to zamierzam nadrobić Grin
Eru napisał(a):Ja już mam - kupiłem wersję pre-order ale nie gram ponieważ płyta główna PC jest w serwisie... Ale jak ją odzyskam to zamierzam nadrobić Grin


No to ponadrabiamy wspólnie Grin

, : Panowie, dołączcie do grupy, mamy naszą tablice ogłoszeń, będziemy się skutecznie umawiać. W AA - czemu nie, chociaż nie grałem Smile
W CS? Ile on kosztuje?
kamil10506 napisał(a):W CS? Ile on kosztuje?


CS jest często na wyprzedażach, standardowa cena na Steam to 14.99 ojro (Source) i 7.99 ojro (starsza, 1.6) - czyli drogo. Ale jeśli byłbyś chętny np. na Dead Island (mielibyśmy tym samym już 3 osoby), to odezwij się do mnie na PW, bo mam dostęp do hurtowni oprogramowania i mogę kupić w bardzo atrakcyjnej cenie Smile
CS 1.6 orange box 17 PLN mnie kosztował więc nie siej strachu.
Obecnie jestem w domu więc nie mam neta by pociągnąć steama z cs''em od nowa.
buri napisał(a):CS 1.6 orange box 17 PLN mnie kosztował więc nie siej strachu.


CS nie wchodzi w skład Orange Box Smile2 <!-- sSmile2-->
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15