SafeGroup

Pełna wersja: Po Update wygasa licencja - prosze o info
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam serdecznie. Wgrałem sobie Avire z kluczem licencyjnym ważnym np do 2010 lub 2014 roku i po zrobieniu update bazy wirusów wygasa licencja i program staje się wersją 30-dniową. Czy ktoś wie jak temu zaradzić?
Był bym bardzo wdzięczny za informacje.
Pozdrawiam serdecznie
Witam,

poinformuj o tym na forum Aviry, ich Team szybko odpowiada na takie problemy, dadza Ci zapewne nowy klucz o ile posiadasz legalna wersje a nie scrackowana.

Jurek

Nie jestem już zwolennikiem crackowania programów, tym bardziej, że niektóre są z wirusami i spyware a w przypadku Aviry mamy do dyspozycji bardzo dobrą wersję darmową. Doinstalować do AntiVira Free np. Spybot Search & Destroy lub WD + firewall i mamy bardzo dobre bezpłatne zabezpieczenie.
gogNie wyciągajmy pochopnych wniosków

micgzTen program pochodzi z legalnego źródła?
Gdzie załatwiłeś sobie klucz do 2014 roku? Smile Może ktoś sprzedał Ci jakiś lewy klucz.
Taki kluczyk był wcześniej na torrentach który już nie działaSmile Dam sobie nawet rękę obciąć że to ten kluczykSmile Oczywiście nie wiem tego na 100% ale coś mi mówi że tak jestSmile