SafeGroup

Pełna wersja: Serwis podobny do Dropbox
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam!
Poszukuję serwisu podobnego do Dropboxa, do przechowywania swoich plików, czyli wirtualny dysk. Najlepiej jeśli będzie do niego przeznaczona aplikacja.
Może SpiderOak.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

marsellus

Ja polecam

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

<!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2-->
SpiderOak. Zaraz spróbuję go sprawdzić. Możesz tylko powiedzieć, czy aby plik pobrała inna osoba wystarczy otworzyć link, tak jak w Dropboxie i zacznie się pobieranie?

Sugarsync, trochę sprawdzania mnie czeka. Dzięki Wam. Spróbuję sprawdzić te dwa serwisy.
___
SpiderOak jest dla mnie, jak to powiedzieć, za bardzo skomplikowany. Zdecydowałem się na SugarSync. DziękiWink
Jeśli zainteresował Cię SpiderOak to spójrz też na

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

- klon SpiderOaka oferowany przez AVG. Za darmo jest tu więcej przestrzeni dyskowej.
Fatalne ma transfery SugarSync. Pozostaje mi nadal korzystać z dropboxa.
Witam a gdzie w skydrive mozna sprawdzic pozostaly transfer?

Konto usunięte

kachna123 napisał(a):Witam a gdzie w skydrive mozna sprawdzic pozostaly transfer?


Skydrive nie limituje transferu. Jedyny limit to 25 GB miejsca i max. 100 MB na jeden plik.
Popatrzyłem jeszcze na SpiderOak i wydaje się być ok. Transfery też całkiem, całkiem.
SpiderOak jest dobry, wolno czasami trwa szyfrowanie, ale wysyłanie to miałem różnie od 300-900 KB/s bodajże. 5 GB wystarcza na podstawową i najważniejszą kopię bezpieczeństwa jak dla mnie.
Właśnie zauważyłem że wysyłanie trwa długo, nie samo ale kończenie.
Jeżeli chodzi o prędkość działania oraz prędkość transferu to sprawdźcie sobie Polskie Storino.pl. Po prostu wydaje mi się że na rynku polskim jest bezkonkurencyjny.

Konto usunięte

Z 1 GB miejsca? Trudno tu mówić o bezkonkurencyjności, nawet jeżeli mówimy o rynku polskim.

ktośtam

Jest jeszcze

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

z 10GB za free.
Jest tez minus.com z 10 GB
w adrive jest 50 giga chyba największa pojemność za darmo

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

też używam Storino - może maja mało miejsca na początek ale transfer szybki i kilka ciekawych funkcji, np. nie musze wchodzić na stronę żeby udostępnić komuś pliki - mogę to zrobić z poziomu aplikacji. Sugar sync strasznie wolno chodzi...
zgodzę się!
Ja również używam

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

i jestem bardzo zadowolonaCool
A jakby nie było jest ciągle ulepszane itp. - dla mnie rewelacja Idea

POLECAMLol
Panie i Panowie szukam wirtualnego magazynu, gdzie funkcjonuje jakiś system uprawnień chociażby bardzo prosty np. READ ONLY lub ADD & EDIT , takowy funkcjonuje w SugarSync, ale jak ktoś już powiedział trochę to wolne. Znacie coś podobnego?

andrzej76

Sprawdź SpiderOakczy Ubuntu Onepod Windowsem.
Stron: 1 2