SafeGroup

Pełna wersja: 4 październik - Światowy Dzień Zwierząt
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Oderwijmy się na chwilę od spraw bezpieczeństwa, programów, ich skuteczności i wydajności...od politycznych przepychanek, afer i temu podobnych spraw...popatrzmy na nasze zwierzaki i uśmiechnijmy się do nich...dajmy im odrobinę ciepła, troski i sympatii w dniu ich święta Smile
Zapraszam wszystkich do tworzenia galerii zdjęć naszych "braci mniejszych"...proponuję nie więcej, niż 2-3 fotki oraz krótkie info o Waszym ulubieńcu Smile
Na początek mój "futrzak"...kotka, pers exotic, 2 lata, wabi się "Tycia", u mnie od sierpnia 2010.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

ktośtam

W chwili obecnej nie posiadam żadnego zwierzaka, ale mieliśmy pieska, ślicznego Posokowca Bawarskiego o imieniu Fokus. Był z nami 9 miesięcy...

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

ktostam napisał(a):W chwili obecnej nie posiadam żadnego zwierzaka, ale mieliśmy pieska, ślicznego Posokowca Bawarskiego o imieniu Fokus. Był z nami 9 miesięcy...

Jesuuu...jaki on słodki...ale czemu piszesz, że "był"...coś się stało?

ktośtam

Niestety... ale poczekamy nieco, aż synuś podrośnie i jeżeli będzie chciał, to pewnie zdecydujemy się ponownie na pieska. Posokowca Bawarskiego oczywiście.
OK...nie pytam, bo widzę, że to pewnie przykre...więc życzę następnego, równie cudnego...albo i nawet bardziej...co Fokus Smile

ktośtam

Dziękuję Wink
Miałem dużo więcej zdjęć Fokusa, ale niestety przepadły razem ze skradzionym laptopem :/
Faktycznie. Piesek śliczny Smile Szkoda go cokolwiek mu się stało.
Dodam że to będzie następna rasa mojego psaCool

Eugeniusz

Hmm ja mam mieszańca jamnika szorstkowłosego, zabrałem ją ze schroniska dla zwierząt. Spróbuję pochwalić się Smile
- śliczny piesek, ale rasowy, to pewnie drogi Wink

Ja mogę wam pokazać moje zwierzaki -

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

+

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

(kota już nie mamSad )