SafeGroup

Pełna wersja: Webroot SecureAnywhere
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37
Przeobrażenie Webroota. Wg autorów 80% lżejszy niż Norton. Jeszcze nie próbowałem.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

lżejszy bo to jest prevx tylko chmura nie ma definicji na dysku
A tu PassMark Webroot vs Kaspersky Anti-Virus 2012, AVG Anti-Virus 2011, McAfee AntiVirus 2011, Trend Micro Titanium 2011, Norton Antivirus 2011, ESET NOD32 Antivirus 4 (jak widać w większości wersje 2011)

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Szkoda, że nie ma szans na polską wersję, bo program na pewno jest skuteczny.

Cytat: The fastest, most complete protection for your PCs and mobile devices.

Lightning-fast scans detect threats immediately
Encrypts passwords, credit cards, and confidential files for complete identity protection
New, cloud-based protection won''t slow you down or disrupt your work, and never needs updating
Advanced Threat Protection

Blocks viruses, Trojans, spyware, rootkits, and other threats
Scans your PC in about two minutes*
Stops unknown threats based on suspicious behavior
Continually updates itself so it''s always current and you don''t have to download updates
Blocks harmful websites before you connect
Prevents malicious programs from changing your security settings
Includes firewall and network connection monitor

-Complete Identity Protection

Wipes away all traces of online activity
Blocks phishing attacks, hackers, and online scams
Encrypts and securely stores usernames, passwords, and credit card numbers
Automatically logs you into your trusted sites and securely fills in online forms
Creates and remembers hacker-proof passwords
Provides advanced identity protection for online shopping and banking

-Personal File Protection

Backs up files automatically with up to 30GB of online storage (10 GB per user)
Synchronizes files and passwords across your PCs and mobile devices
Makes files you delete unrecoverable

-Android Device Protection

Scans all apps for threats and automatically downloads fixes
Alerts you when your device and settings are vulnerable to attack
Locks or wipes your smartphone or tablet remotely if needed**
Locates your smartphone or tablet if lost or stolen**
Blocks harmful websites and stops unwanted calls and text messages

-iOS Device Protection

Upgraded browsing and protection for your iPod®, iPhone®, or iPad®
Secures your online transactions and financial information for safer shopping and banking
Safe search identifies malicious websites or phishing sites before you visit them
Tabbed browsing feature simplifies multitasking and navigation online
Automatically syncs with Webroot''s advanced URL reputation database for real-time protection

-Blazing Fast Performance, Exceptional Value

Uses minimal memory and processor capacity
Won''t disrupt your work or conflict with other programs
Protects up to three PCs and three tablets or smartphones
Free program and definition updates for the life of your subscription, plus free phone, email, and online support

ktośtam

Podczas zamkniętych beta testów WRSA, wysyłałem pytanie do supportu Webroot i szansa na polską wersję jest. Nie wiadomo tylko kiedy...
Mam nadzieję, że TrendMicro (już coś się dzieje, co widać po stronie) i Webroot zdecydują się na wydanie swoich produktów dla polskich użytkowników.
ktostam napisał(a):Podczas zamkniętych beta testów WRSA, wysyłałem pytanie do supportu Webroot i szansa na polską wersję jest. Nie wiadomo tylko kiedy...

Oby jak najszybciej Smile Ale fajnie, że jest szansa, bo wtedy program na pewno stanie się popularny w Polsce.
no nie wiem u nas chmurki nie są zbyt popularne
No ale to jest jednak rozbudowana chmurka Smile
zord, polscy użytkownicy (nawet bardziej zaawansowani) decydują się na popularne oprogramowanie, przez co np. Panda Cloud nie ma dużego grona użytkowników w Polsce.

Eugeniusz

Webroot nie ma szans na zaistnienie na tym rynku, ponieważ jego produkty są płatne, a jak każdy wie Polacy nie cierpią płacić za oprogramowanie.
Prawda smutna, ale jednak tak jest.
ja jednak wole coś co działa także bez połączenia z internetemTongue
Toto też działa. Jest moduł analizy behawioralnej (dalej Privacyware), piaskownica i podział procesów na zaufane i niezaufane. Więc byle co samo z siebie się nie odpali, a jak już będzie net to i będzie skan.
Co do płatności - Webroot jest nastawiony na usługę SAAS dla firm i korporacji, więc taki home user im moze faktycznie latać i powiewać. Ale u nas w Polszy SAAS to jest dopiero magia. 90% firm jest zasapana jak ma Eseta. Więc faktycznie rynku nie podbiją.
uruchomiłem parę virków z ostatniej paczki i 0 reakcji w końcu system padł chyba te dodatki nie działająTongue
Parę miesięcy temu testowałem betę, ale online.
Niektóre paczki łapał świetnie, przy niektórych to była porażka. Uruchomiłem kilka rzeczy w piaskownicy i zadziałała dobrze. Generalnie jednak - szału nie było.
Pakiet naprawdę lekki, za jednym wyjątkiem... Nie lubi sterownika od mojej drukarki udostępnionej w sieci przez inny komputer. Word przy "wyszukiwaniu" drukarki dostaję długą, naprawdę długą zawiechę, po deinstalacji Webroota problem znikł. Procesy były ustawione na "Zezwól", korzystałem z wersji Antivirus, więc firewalla nie posiadał. Nic poza tym nie przykuło mojej uwagi, przy użytkowaniu codziennym.
A możesz zdradzić co to za drukarka, jaki firewall (i ewentualnie hips czy antikeylogger?)
W tym rzecz, że Webroot + Windows Firewall. Nic więcej. Windows 7 HP 32-bit. Drukarka Espon SX115.
Hmm, właśnie miał Bluescreena, który pojawił się, kiedy Webroot usuwał wirusy z ostatniej paczki. Dokładniej to animal.xxx.movie. Byłbym bardzo wdzięczny, gdyby ktoś sprawdził na swoim systemie, czy też pojawia się BS podczas usuwania tego pliku.
Na drugim komputerze u mnie wysypywał się za każdym razem przy usuwaniu zagrożenia, nawet eicara.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37