SafeGroup

Pełna wersja: Malwarebytes zawiesza się podczas skanowania
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, jeśli umieściłem temat w złym dziale, to proszę o przeniesienie. Podczas skanowania MBAM kilka razy się zawiesza i odwiesza, aż w końcu pozostaje restart. Czasami uda się przeskanować komputer do końca. Posiadam win 7 ultimate x64. Problem występuje ciągle, nawet na czystych systemach.
Możezawiesza się na odpowiednich plikach? Zwróć na to uwagę.

Eugeniusz

Hej,
Usuń MBAM, zrestartuj system i zainstaluj ponownie.
Dzieje się to na kilku komputerach i czy zauważyłeś jakieś inne "defekty" w innych aplikacjach?

ktośtam

Zrób tak jak pisze Eugeniusz ale po deinstalacji MBAM i restarcie komputera użyj

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

(będzie wymagany restart) i dopiero zainstaluj MBAM ponownie.
Jeżeli posiadasz zainstalowany program antywirusowy, to dobrze by było wyłączyć ochronę w czasie rzeczywistym na czas instalacji Malwarebytes'' Anti-Malware, a po niej wzajemnie wykluczyć MBAM i AV.
Dziękuję za szybką pomoc.
bardok206 napisał(a):Może zawiesza się na odpowiednich plikach?

To nie ma znaczenia, zawiesza się losowo. Trochę przeskanuje, później się zawiesi, znowu trochę i tak w kółko.
Eugeniusz napisał(a):Dzieje się to na kilku komputerach i czy zauważyłeś jakieś inne "defekty" w innych aplikacjach?

Pisząc "na różnych systemach" miałem na myśli świeżo postawionych, za każdym razem miałem ten problem. W innych aplikacjach nie ma tego problemu.
ktostam napisał(a):dobrze by było wyłączyć ochronę w czasie rzeczywistym na czas instalacji Malwarebytes'' Anti-Malware, a po niej wzajemnie wykluczyć MBAM i AV

Zainstalowałem jeszcze raz, później wyłączę KIS''a, Spyshelter''a i napiszę jak poszło.


EDIT: Dziękuję za pomoc, wystarczyło wyłączyć KIS''a.