SafeGroup

Pełna wersja: [PROMO] F-Secure Internet Security 2011 na rok za darmo!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Tak jak w temacie F Secure rozdaje kluczyki na rok
tutaj jest stronka do promocji

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Pozdrawiam i chętnych zachęcam do korzystania bo nie wiem ile będzie trwało promoWink
Promo trwa chyba do sierpnia. Otrzymany klucz jest wazy 3 miesiace. Po tym okresie mozesz jeszcze raz wysłać zgłoszenie na ten sam mail i znowu dostajesz klucz na 3 mies. Zgłoszenie mozesz wysłać 4 razy, co razem daje 12 miesięcy

Eugeniusz

Kod jest taki sam dla każdego.
UQ6B-B2CP-3M66-X8CH-XC70
Eugeniusz napisał(a):Kod jest taki sam dla każdego.
UQ6B-B2CP-3M66-X8CH-XC70


Działa ten key Gieniu na 2012 ?
Oj chyba nie <!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2-->
nie
A propo kluczy. Wiadomo kiedy zaczną wysyłać klucze dla beta testerów?
między 1 list a 5 spodziewałbym się...
Warto przesiąść się z NISa?
szulcu napisał(a):Warto przesiąść się z NISa?

Tak Smile
Jest skuteczniejszy, ma bardzo dobrą ochronę WWW, DeepGuard i jest lekki.

Eugeniusz

kamil10506 napisał(a):Jest skuteczniejszy, ma bardzo dobrą ochronę WWW, DeepGuard i jest lekki

Norton też ma świetną ochronę WWW (Download Insight i Safe Web), SONAR i też jest lekki (?).
Tylko ta skuteczność. Kwestia mocno dyskusyjna.
kamil10506 napisał(a):
szulcu napisał(a):Warto przesiąść się z NISa?

Tak Smile
Jest skuteczniejszy, ma bardzo dobrą ochronę WWW, DeepGuard i jest lekki.


Ma lepszą detekcję on demand nic poza tym .W kwestii DeepGuard kontra SONAR nie byłbym tak pewny przewagi tego pierwszego Wink
facecik napisał(a):Ma lepszą detekcję on demand nic poza tym .W kwestii DeepGuard kontra SONAR nie byłbym tak pewny przewagi tego pierwszego Wink

Masz rację, SONAR jest raczej lepszy od DP, ale dla mnie jeśli program ma lepszą detekcję, to ma lepszy moduł antywirusowy, czyli ma po prostu lepszą wykrywalność Smile To normalne. Lepszy silnik antywirusowy=lepsza wykrywalność.
Dodatkowym plusem jest, tak jak mówiłem, lepszy moduł ochrony WWW, który jest stosunkowo ważny.
Nie potrafię określić, czy ma lepszy FW, raczej nieSmile