SafeGroup

Pełna wersja: OPEN DNS wasze opinie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

lunaticdreams

Witam wszystkich forumowiczów chciałbym się dowiedzieć co sądziecie na temat OPEN DNS?????

warto?czy stronki otwierają się bezproblemowo?
podobnoOPEN DNSy chronią przed pishingiem

Jurek

lunaticdreams napisał(a):Witam wszystkich forumowiczów chciałbym się dowiedzieć co sądziecie na temat OPEN DNS?????

warto?czy stronki otwierają się bezproblemowo?
podobnoOPEN DNSy chronią przed pishingiem


Ja tam wolę open relaks i open luz Grin

a na bardziej poważnie, to znalazłem dwa linki, które potwierdzają wzrost bezpieczeństwa i co ciekawe również szybkości połączenia z netem:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

lunaticdreams

Dobra zmieniłem i wczoraj było w miarę dobrze,a dziś po uruchomieniu kompa FIRE FOX wczytywał stronkę GOOGLE.PL ponad minutkę,a IE jeszcze dłużej.Ponadto ci co mają zmienne IP (np:ja)muszą doinstalowac mały sofcik o nazwie OpenDNS-Updater-1.3

więc czy to wogóle ma sens?
Co za dużo to niezdrowo. Wystarczy mi aktualna ochrona.

Konto usunięte

OpenDNS miały niezłe założenia, gorzej z wykonaniem tego planu Wink

Ja korzystałem ale przestałem - strony czasami ładują się pod nim potwornie długo.

Dusiek

Mam taki problem na jednej przeglądarce działa a na drugiej nie jak to rozwiązać bo zaczyna mnie to po prostu lekko irytować .
Oczywiście blokowanie do fb ,albo dragon jakiś tępy albo ja coś robię nie tak.
Spróbuj dopuścić cokie firm 3cichna chrome... i wyczyść casche.
Musiałeś sobie samemu zablokować Facebooka w OpenDNS Dashboard.

ktośtam

ReviewsAntivirus napisał(a):Musiałeś sobie samemu zablokować Facebooka w OpenDNS Dashboard.

Wtedy byłby blokowany niezależnie od przeglądarki.

Dusiek

Ale ja chce żeby był blokowany na sr ware i chrome jest blokowany a na comodo nie i tu jest problem.
W dashboard ustawiłem żeby był blokowany+poziom umiarkowany i tak jak napisałem na jednej blokuje a na drugiej nie .
a masz zaznaczone w comodo dns o nich?

Dusiek

Nie.
Korzystam tylko z OPEN DNS normalnie jakaś czarna magia kompletnie nic nie blokuje co wklepie na comodo.
TASMAN napisał(a):Nie

Na pewno? Wejdź w ustawienia Comodo Dragon i upewnij się czy nie masz włączonych Comodo DNS.

Dusiek

Faktycznie dzięki za naprowadzenie.
Ciemna masa ze mnieFacepalm