SafeGroup

Pełna wersja: Skanowanie poczty w Mozilli Thunderbird
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Mam zainstalowaną Avirę AntiVir Premium, i wczoraj zainstalowałem program pocztowy Mozilla Thunderbird na koncie o2. I moje pytanie jest takie: Jak mam ustawić Avirę aby skanowała wychodzące i przychodzące wiadomości oraz załączniki? Pozdrawiam Smile
Ustaw thunderbirda jako domyslny program pocztowy,tak żeby to on ci ściagął pocztę.
Co do funkcji spam w thunderbirdzie musisz go wyczulić na słowo spam w nagłówku

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

.To powinno wystarczyć.Podobno są problemy z

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Jurek

Zbysiek napisał(a):Witam. Mam zainstalowaną Avirę AntiVir Premium, i wczoraj zainstalowałem program pocztowy Mozilla Thunderbird na koncie o2. I moje pytanie jest takie: Jak mam ustawić Avirę aby skanowała wychodzące i przychodzące wiadomości oraz załączniki? Pozdrawiam Smile


W tej chwili mam Avirę Free, ale z tego co pamiętam ustawienie skanera poczty w Premium jest banalnie proste. Włączasz w ochronie online skanowanie poczty przychodzącej i wychodzącej. Skanowanie oczywiście dotyczy również załączników. Dodatkowo Guard skanuje wszystkie zapisywane i otwierane pliki na dysku, jeżeli taka opcja w Avirze jest włączona. Program pocztowy i rodzaj konta, nie ma znaczenia.
Mam włączoną tę opcję, ale myślałem czy coś więcej jeszcze trzeba ustawić Smile