SafeGroup

Pełna wersja: iTunes, Quick Time i zbędne usługi.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Więc tak, z ciekawości zainstalowałam sobie iTunes i Quick Time.

Po zainstalowaniu obu tych programów, uruchomiły mi się nowe usługi, raczej zbędne...

Szkopuł w tym, że się za bardzo na tym nie znam i nie wiem, co mogę bezpiecznie wyłączyć.

Na początek wyłączyłam usługę iPod, bo nie mam tego sprzętu, iTunes oczywiście uznało to za błąd, ale kazałam go zignorować.

Pozostałe dwie usługi, związane z Apple, ustawiłam na tryb uruchamiania ręczny:Apple Mobile Device, oraz Bonjour.

Które z tych usług są zbędne?

Chcę korzystać z iTunes i przetestować Quick Time, a nie chcę ich popsuć.

Oczywiście, jak włączyłam iTunes, to ono mnie poinformowało, że mam włączyć usługę Bonjour, aby móc innym udostępniać swe pliki- nie chcę tego robić i aby oglądać Apple TV- czy ono dostępne jest w Polsce?

I czy muszę włączać usługę Bonjour?

Aha, w iTunes bardzo podoba mi się radio internetowe, ono chyba nawet lepiej działa, jak wyłączyłam Bonjour, chyba że to skutek tego, że przyśpieszyłam neta, używając pewnego programu...

Konto usunięte

joa17t napisał(a):Które z tych usług są zbędne?


Moim zdaniem Bonjour można spokojnie wyłączyć. Nie używam iTunes, ale ta usługa jest dodawana i w kilku innych aplikacjach, zawsze ją wyłączałem (lub usuwałem też jej pliki) i problemów nie było.
Lukasamdwpierw wyłączyłam usługę Bonjour, a potem ją włączyłam.Chcę przetestować różne funkcje iTunes.

Pozostałe usługi: Apple Mobile Device i tą od iPada wyłączyłam, bo rzeczywiście są zbędne.

Przeglądarka Safari średnio mi się podoba, jest wolniejsza od Google Chrome i Opery. W każdym razie u mnie, ale dam jej szansę.

Szkoda, że Safari nie jest kompatybilna z McAfee Site Advisor... Ale dobrze, że jest kompatybilna z WOT.

Pożegnałam się kiedyś z Safari, bo znikały z niej rozszerzenia, może na skutek jakiegoś błędu, ale teraz już nie znikają. Smile