SafeGroup

Pełna wersja: Re: Pogawędki IX
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
pięknie zoptymalizował mi systemFacepalm

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Eugeniusz

Ładny interfejs Smile
nówka sztuka dopiero co wyszła ta wersja

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Konto usunięte

Licencje ze starych wersji działają?
powinna działać

a tu filmik o nowej wersji

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Konto usunięte

Wygląda dużo lepiej niż poprzednia wersja, łatwiej się połapać co-gdzie-jak.
fajna funkcja w tym pakieciku to defragmentacja w czasie rzeczywistym nie wiem jak to tu działa ale chyba tak samo jak w poprzedniej wersji czyli ustawa w kolejce pofragmentowane pliki i defragmentuje jak nic się na komputerze nie robi
Np do szybszego uruchamiania systemu wcale nie potrzeba nie wiadomo jakich pakietów. Używając kingoft pc doctor np po uruchomieniu wszystkich programów pokazywana jest zakładka z czasem. Dzięki takiej prostej przypominajce zjechałem z 1:36 min do 46 sekund. A co do pc toolsa to taki interface chyba jest w każdym produkcie. Przynajmniej w is który testowałem dziś.
jest już lepiejCool

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

11 sekund Grin
Zord, co Ty masz za sprzęt Grin
on nie liczy od samego początku tylko od jakiegoś momentu tak że jest dłużej Tongue

Konto usunięte

Klucz ze starszej wersji nie działa, ale da się inaczej - instalacja wersji 2011, potem update (nie aktualizuje do 2012!), a potem uruchomienie instalacji najnowszej wersji. Sam nadpisał stare pliki i aktywował produkt.
Co ulega skróceniu załadowanie wszystkich elementów po zalogowaniu czy jest szybszy boot systemu?