SafeGroup

Pełna wersja: eScan Internet Security
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Czy może mi ktoś powiedzieć coś o tym sofcie? Warto go używać? Jak wypada w testach na tle popularnych softów w Polsce? Opis programu jest bardzo ładny i zachęcający ale nie o to chodzi przecież.
Ja np pierwsze słyszęo tym sofcie. Jakbyś podzielił się tym" bardzo ładnym opisem" to może by mnie to zaciekawiło i bym poszukał coś na ten temat.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


będe miał go do testów od naszego partnera i zaciekawiłem się nim bo jest bardzo mało popularny na naszym rynku.

//jeszcze porównanie AV vs IS

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Soft może być ciekawy, po testuje go w najbliższym czasie ale wzmianka w wymaganiach na temat procesora "Procesor: Pentium II 200MHz" to chyba żart.w testach wykrywalność ma przyzwoitą.
Mozesz dać link do testów?
Wejdź na youtuba jest kilka testów, Virus Bulletin raporty od 2003,czy też test av-com... na żądanie u nas na forumw testach zewnętrznych.
kolejny pakiecik z silnikiem bitdefendera
Czyli jednak to co pisałem z procesorem 200 mhz to żart: ) . Ale coś mi się wydaje że "bolączką " programu będzie ui. No nic zobaczymy...
nom ciekawy progs sam go obadam

andrzej76

bardok206 napisał(a):w testach wykrywalność ma przyzwoitą.


W testach w necie, swego czasu robiłem testy z jego udziałem, ale nie podawałem wyników, bo nie wyglądało to zbyt ciekawie,nieco ponad 50%.
andrzej76 napisał(a):
bardok206 napisał(a):w testach wykrywalność ma przyzwoitą.


swego czasu....
czyli dawno?

andrzej76

adrian1877 napisał(a):czyli dawno?


Taaa, jakieś 4 tygodnie temu.
To niedawno Smile Martwi mnie jedną rzecz - aktualizacje, ostatnią miałem o 16:19 czyli prawie 2h temu, to normalne?

andrzej76

adrian1877 napisał(a):aktualizacje, ostatnią miałem o 16:19 czyli prawie 2h temu, to normalne?


Adrian, nie wiem co ile jest aktualizacja, bo nie zerkałem na to.
Mam interwal ustawiony na co 30min.
Pobieram ręcznie ale nie ma żadnych aktualizacji.
Program bardzo dobry. Tworzony przez Hindusów opierał się początkowo na silniku Kasperskiego (teraz nie wiem). Jako pierwszy wprowadził na rynek programy z ochroną "wierzchniej" warstwy MWL (MicroWorld - WinSock -Layer) więcej:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

(choć opis trochę stary) Moim zdaniem na uwagę zasługuje zaimplementowane narzędzie MWAV do czyszczenia systemu, zwłaszcza wpisów rejestru (

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

,

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

)
Z tego co wiem to teraz ma silnik Bitdefendera.


Dodano: 05 lis 2011, 20:11

Poniżej w załączniku dodałem screeny z eScana jeśli ktoś chce. Nie chciało mi się uploadować, sory. Jeśli komus się chce to proszę bardzo.

Jest kilka literówek. Napisałem już do e-antywirusy.pl oni mają z człowiekiem, który tłumaczył kontakt i mam nadzieje, że sprawa zostanie szybko rozwiązana.
Program zrobił na mnie dobre wrażenie. O ile wydawać by się mogło w Comodo jest pełno opcji do ustawiań, tutaj również, jak nie więcej. Bardzo rozbudowane moduły firewalla i ochrony prywatności. Oczywiście reguły dla aplikacji, porty, ustawienia antypishingowe też są Smile... Dodatkowo jeśli korzystamy z konta administratora na kompie a mamy rodzeństwo czy dzieci - możemy na każdym koncie z osobna ustawić reguły rodzicielskie z poziomu programu. Na ostatniej paczce soft miał wynik 80% więc zobaczymy na następnej co będzie. Na razie jestem zadowolony.

Aha. No i jest bardzo lekki. Skanował ponad 200GB danych 40min i parę sekund (chyba jest na screenie) więc przyzwoicie.
adrian1877 napisał(a):Poniżej w załączniku dodałem screeny z eScana

where?
a tu, sory


macie ustawione zalaczniki na 256KB a to zajmuje ponad 600kb
thx
ten od wiedźmina to chyba FP
Stron: 1 2