SafeGroup

Pełna wersja: Rozmowy o polityce -dyskusja, polemika, poglądy opinie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

slawektor

Rozmowy o polityce -dyskusja, polemika, poglądy opinie widziane Naszymi oczami.
slawektor napisał(a):Nie manipuluj proszę. Jako zwolennik Palikota Sam wiesz co pisały przed wyborami media i ile z tego okazało się prawdą. Dajesz linka do organizacji z informacją że ten marsz organizują. Zapewniam Cię że oni nie są organizatorami marszu.
W Marszu Niepodległości uczestniczyć będą min. rodziny z małymi dziećmi, młodzież szkolna, starsi ludzie - kombatanci Armii Krajowej i Narodowych Sił Zbrojnych oraz więźniowie polityczni z czasów komunistycznej niewoli, z prezesami Światowego Związku Żołnierzy AK i Związku Żołnierzy NSZ na czele. W Marszu uczestniczyć będą również polscy dziennikarze, ludzie kultury oraz intelektualiści. W komitecie poparcia znaleźli się m.in. historyk prof. Jan Żaryn, publicysta Jan Pospieszalski, twórca GROM gen. Sławomir Petelicki, bp Antoni Dydycz i muzyk Paweł Kukiz.


Ja to wszystko wiem i nawet o tym pisałemWall

Dlaczego do tej listy właśnie nie dodałeśkrew i honor? Przecież też popierają, tylko organizatorom niewygodnie jest umieszczać ludzi, którzy swiętują urodziny Hitlera, malują swastyki na mieście, pomnikach itd.

Młodzież wszechpolska też jest znana ze swoich pochodniowych swastyk (załącznik) - Imprezka w Zabrzu czy flag hitlerowskich zawieszonych na równi obok tej polskiej.
a ONRowcy nagle powrócili do antyku i salutu rzymskiego (taaa ).

Tak jak pisałem - nie ma nic do marszu i ludzi normalnych, którzy wezmą w nim udział, ale donacjonalistycznych oszołomów wspominających wujka Adolfa ukrywających się wśród normalnych ludzi na marszu z krzyżem celtyckim, zakaz pedałowania i jude raus lub tych, którzy za punkt honoru objęli sobię dyskryminację swoich rodaków (o ironio).
ONR zdradziło idee Narodowego Radykalizmu. Teraz oni przeszli na stronę Korwina.

slawektor

Skoro rozumiesz. Idąc Twoim tokiem rozumowania. Skoro jestu Palikota Biedroń, Transseksualna Grodzka, to cala ta partia Palikota musi być..Łapiesz metodę? Nikt nie pisze że Grodzka czy Biedroń to pojedyncze osoby, nie cały ruch. Też nie lubię młodzieży wszechpolskiej, natomiast wykorzystywanie jej, faszyzmu, praktycznie przez gazetę wyborczą że ginie sama wartość tego święta. Nie podejrzewam żeby Kukiz czy Żaryn, gen. Sławomir Petelicki też popierali młodzież. W zeszłym roku propagowano stawianie lampek (Wajda) na grobach radzieckich żołnierzy. Taka moda. Fakt, nie mam nic przeciwko, bo to byli ludzie którzy nie zawsze znaleźli się tu z swojej woli. Tylko niech się też nie zapomina że 17 września napadli na Polskę.Mamy to co serwują nam media. A zaproszenie zagranicznych bojówek..
slawektor napisał(a):Skoro rozumiesz. Idąc Twoim tokiem rozumowania. Skoro jestu Palikota Biedroń, Transseksualna Grodzka, to cala ta partia Palikota musi być..Łapiesz metodę? Nikt nie pisze że Grodzka czy Biedroń to pojedyncze osoby, nie cały ruch. Też nie lubię młodzieży wszechpolskiej, natomiast wykorzystywanie jej, faszyzmu, praktycznie przez gazetę wyborczą że ginie sama wartość tego święta. Nie podejrzewam żeby Kukiz czy Żaryn, gen. Sławomir Petelicki też popierali młodzież. W zeszłym roku propagowano stawianie lampek (Wajda) na grobach radzieckich żołnierzy. Taka moda. Fakt, nie mam nic przeciwko, bo to byli ludzie którzy nie zawsze znaleźli się tu z swojej woli. Tylko niech się też nie zapomina że 17 września napadli na Polskę.Mamy to co serwują nam media. A zaproszenie zagranicznych bojówek..


To fakt,jednak Ci intektualiści i kwiat narodu polskiego moglby zadbac o tych bojowkarzy, zeby przynajmniej - pojawili się bez swoich debilnych transparentów i okrzyków.

Wychodzi prawdziwa intencja marszu

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Wykruszają się osoby, które już go nie popierają jakŁukasz Jurkowski i generał Sławomir Petelicki.

AK odcina się od marszu -

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

slawektor

Dobre Smile . Czyli wiadomo. Wyborcza odkryła intencję. Polacy, którzy we własnym kraju świętują odzyskanie niepodległość to faszyści. Nie Wiedziałeś? Niemcy pomogą polskiej lewicy zatrzymać Marsz Niepodległości, żeby nigdy więcej polski faszyzm nie zagroził Europie i światu.
Sory memory, ale wyborczej nie trawię. Jest stroną w tej sprawie. Jak czytam takie teksty to czekam kiedy przeprosimy za Grunwald:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

To już mnie nie dziwi coś takiego:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Konto usunięte

Niebezpieczne połączenie ale co mi tam - ksiądz jadący po osobach głosujących na RP:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


I jak tu nie być za antyklerykalizmem? Jak tu mówić o tym, że kościół nie pcha się do polityki?
Ostatnio kościół zamknął usta jednemu z zakonników za wypowiadanie się np. o sprawie krzyża w sejmie - ja jestem za tym aby warchołom takim jak ten z Czernikowa również zamknąć (oczywiście to tylko pobożne życzenie, bo pierwsza sprawa była na niekorzyść kościoła a tą pewnie będą popierali).

Apocalypse

Też byś jechał po przeciwnikach jakbyś miał przywileje w Państwie i by to krytykowali...

Konto usunięte

Aaa to inna sprawa i bardziej realistyczne podejście Grin
Oczywiście że bym tak robił - "raz nabytego stołka trzymamy się jak długo się da" - tak samo w sejmie.

Jakby coś, to nie jest ironia.

slawektor

Ws. Nowickiej PO zaliczyła kuriozalną wpadkę. Dwie godziny po wypowiedzeniu formułki "Tak mi dopomóż Bóg" Tusk nakazał swoim ludziom głosować za Nowicką. Wprowadzili dyscyplinę głosowania.
Szkoda że wicemarszałkiem nie będzie Stefan Niesiołowski, stworzyłby z Ewą Kopacz niezapomniany duet.
Wiesz Nowicka nie wyszłaz cieluści piekieł, i to, że ktoś powiedział tak mi dopomóż Bóg nie oznacza, żena nią nie zagłosuje.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Ja jestem za zerwaniem konkordatu z Watykanem, opodatkowaniem instytucji wyznaniowych, w tym Kościoła oraz rewizji prac komisji majątkowej. Poza tym oczywiście łapy precz od dzieci. Czy to antyklerykalizm?
Plati napisał(a):Ja jestem za zerwaniem konkordatu z Watykanem, opodatkowaniem instytucji wyznaniowych, w tym Kościoła oraz rewizji prac komisji majątkowej. Poza tym oczywiście łapy precz od dzieci. Czy to antyklerykalizm?


Tak. Ludzie na słowo antyklerykalizm mają obrazjakiegoś diabolo czyzabojców Popiełuszki.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

slawektor

morphiusz napisał(a):Wiesz Nowicka nie wyszłaz cieluści piekieł, i to, że ktoś powiedział tak mi dopomóż Bóg nie oznacza, żena nią nie zagłosuje.

Jasne, tylko ze jej dzieciak te swoje złote myśli to skąd wziął? pewnie z dobrego wychowania pewnie. Z Popiełuszki ironizujesz, szkoda.
slawektor napisał(a):Z Popiełuszki ironizujesz, szkoda.


Gdzie tu widzisz ironię? Nieładnie tak dyskutanta osądzać o brudne gierki.

slawektor

morphiusz napisał(a):Tak. Ludzie na słowo antyklerykalizm mają obrazjakiegoś diabolo czyzabojców Popiełuszki.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


A ładnie tak mówić co ludzie widzą za tych ludzi? Różni ludzie mówią różne rzeczy, A Ty uogólniasz, antyklerykalizm a zabójcy księdza, a wydział SB do spraw księży to dwie różne sprawy. Naprawdę to uważam, ze nie wiem jakim sposobem można wiązać księdza Popiełuszkę z antyklerykalizmem. Chyba że na tej zasadzie:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Nowicka niegdyś ośmieliła się powiedzieć, iż się wstydzi, że Papież jest Polakiem. Ale skoro:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Dziwna ta katoliczka.
Parafrazując Twoje słowa co do wyborczej to proszę Cię tylko nie fronda.
Fajny mieli wczoraj zaciesz, jak myślieli, że Nowicka nie została marszałkiem Grin
Kolejna jazda w Wrocławiu:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Jest godzina 15.20 a grupa "Prawdziwych Patriotów Którzy Przyszli Pokojowo Demonstrować Miłość do Ojczyzny" rwie bruk z ulicy i rzuca nim w policję.
morphiusz napisał(a):Jest godzina 15.20 a grupa "Prawdziwych Patriotów Którzy Przyszli Pokojowo Demonstrować Miłość do Ojczyzny" rwie bruk z ulicy i rzuca nim w policję.

widać że nie mają co robić, powinni ich policjanci wyłapać i od razu kopalni
odechciało by im się protestować

slawektor


Jakbyś był na MN lub widział go w całości, a nie przez pryzmat incydentów w TV, to byś miał pełny obraz:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Można przecież wprowadzić zasadę realnego wydawania pozwoleń na manifestację, a nie jedynie ich rejestrowanie. To oni jak rozumiem ratują nas przed faszystami?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Antyfaszyści” zaatakowali jedną z grup rekonstrukcyjnych w mundurach z czasów Księstwa Warszawskiego, potem schowali się do „Nowego Świata” kawiarni Krytyki Politycznej, która ich tu zaprosiła.
TVN-owskie Fakty pokazują, że atakujący ludzi „anarchiści” zabarykadowali się „w jednej z warszawskich kawiarni”. Zero precyzyjnej informacji, zero kontekstu. Nazwa Krytyka Politycznanie pada.
PS. Pierwszy mecz w koszulce bez godła rozegramy w Święto Niepodległości. Urocze.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10