SafeGroup

Pełna wersja: Czyszczenie rejetru win 7 x64
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,

Wiem, że było dużo tematów na ten temat, ale nadal nie mogę się zdecydować. Standardowo używam CCleaner, lecz do rejestru chciałbym czegoś lepszego o ile to jest potrzebne. Zastanawiam się nad Glary Utilities, Eusing Free Registry Cleaner i jv16 PowerTools, lecz jestem otwarty na wszelkie propozycję. Nie chciałbym żeby program usunął mi potrzebne klucze, staram się przeglądać co znalazł, ale nie zawsze wiem co za co odpowiada, co jakiś czas przywracam kopię świeżego systemu, więc gdyby coś się stało to nie problem. Z góry dziękuję i przepraszam za kłopot.
polecam dodatkowo używać Revo Unistalleroraz WinToolsnet Pro

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Używam Comodo Programs Manager, ale bardzo rzadko odinstalowuje programy. Z WinToolsnet Pro mam niemiłe wspomnienia, usuwał mi pliki z O&O defrag i nie można było ich usunąć z listy, po jego użyciu znikały mi miniatury programów.
ech.. do każdego softu można przykleić <łatkę> None2a jest tego sporo ale zaproponuję jeszcze tylko
RegCure
Wise Registry Cleaner
Ja ze swojej strony mogę polecić Auslogics Registry Cleaner (darmowy) + Registry First Aid (świetny, ale niestety płatny. lecz wart swojej ceny, POLECAM) ewentualnie Vit Registry Fix (darmowy, baaardzo skuteczny). Programy są bezpieczne, mają w razie "w" kopię zapasową. Także używam O&O Defrag i zero problemów.
Mam nadzieję, że pomogłem, pozdrawiam

slawektor

Vit Registry Fix nie jest zły, ale usunął mi dwie laty z Microsoftu dlaNET Frameworka 4 Client Profile stąd już go nie instaluję. Meo z progsów które Podałeś w poście wyżej testowałem wszystkie. Zostałem przy jv16 PowerTools. Uważam że jest z nich najlepszy.
mi Vit Registry namieszał ze sterownikami od ATI po restarcie systemu system twierdził że są niezainstalowane
Po to są kopie zapasowe.