SafeGroup

Pełna wersja: Przeglądarki 64-bitowe.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Więc tak, po pierepałkach związanych z Waterfox , zainstalowałam sobie dwie przeglądarki 64-bitowe: Firefox Nightlyi Pale Moon .

Ponoć przeglądarki 64-bitowe lepiej działają na systemie 64-bitowym.

O ile chodzi o Firefox Nightly , to mogę się z tym zgodzić. On nadal w małym stopniu obciąża procesor.

Natomiast Pale Moon , mimo że jest dość szybka, to w znacznym stopniu obciąża procesor.

Czy są jakieś inne przeglądarki 64-bitowe, oprócz Pale Moon , Waterfox(nie chcę już do niego wracać) i Firefox Nightly ?

Czy jednak przeważają przeglądarki 32-bitowe?

I czy rzeczywiście przeglądarki 64-bitowe lepiej działają na systemie 64-bitowym?

Aha, jeszcze jedna rzecz mnie zastanawia... Firefox Nightly , jak był w wersji 32-bit, to ciągle się aktualizował.

A ten w wersji 64-bit jakoś się nie aktualizuje... Poza tym jak sprawdzam, czy są aktualizacje do niego, to tam jest napisane, że teraz korzystam z kanału aktualizacji default.

O co tu chodzi Question

Eugeniusz

Internet Explorer.
Co do Internet Explorera, to ma jedną wadę... Można korzystać z 64-bitowej wersji i nie ma z nią najmniejszych problemów (no może poza tym, że Silverlight nie wspiera 64-bitowej przeglądarki), po uruchomieniu linku, bądź też "przypiętej witryny" uruchamiana jest 32-bitowa wersja przeglądarki.
joa17t napisał(a):A ten w wersji 64-bit jakoś się nie aktualizuje... Poza tym jak sprawdzam, czy są aktualizacje do niego, to tam jest napisane, że teraz korzystam z kanału aktualizacji default.

O co tu chodzi Question

Szczerze nie wiem. Ja mam system 32-bitowy i Firefox 8.0 (z którego korzystam sporadycznie) nawet po wybraniu Sprawdź dostępność aktualizacjijestem informowany, że korzystam z aktualnej wersji, mimo tego, że jest już 0.1.

PascalHP napisał(a):po uruchomieniu linku, bądź też "przypiętej witryny" uruchamiana jest 32-bitowa wersja przeglądarki.

A nie da się tego zmienić w ustawieniach?

Konto usunięte

nikitagorbaczow napisał(a):A nie da się tego zmienić w ustawieniach?


IE x64 nie może być ustawiony jako domyślna przeglądarka w systemie = po kliknięciu na linki nie będzie go uruchamiało.
PascalHP napisał(a):(no może poza tym, że Silverlight nie wspiera 64-bitowej przeglądarki)


PascalHP , Silverlight wspiera przeglądarki 64-bitowe.

Wiem to, bo je ściągnęłam jak zainstalowałam Waterfox , zresztą do niego wróciłam...

W każdym razie tu:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

są wymienione wszystkie rzeczy, wymagane przez przeglądarkę 64-bitową.

Z tymże po zainstalowaniu Visual C++ 2010 Redistributable Package (x64) trzeba je natychmiast zaktualizować, bo jest do niego jakaś aktualizacja zabezpieczeń.

Aha, jeżeli chodzi o Firefox Nightly , to okazało się, że istnieje jego edycja nightly, która się już normalnie aktualizuje. Wydaje się, że wersja 64-bit tej przeglądarki jest tylko w wersji angielskiej.None Jednak można ją szybko spolszczyć... W przeciwieństwie do Waterfox ... On ma interfejs po angielsku, ale można zainstalować do niego polski słownik poprawnej polszczyzny.

Teraz czekam aż Pale Moonzaktualizuje się do wersji 8.0.1.
W każdym razie tvnplayer.pl nie działa na 64-bitowej wersji przeglądarki.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

PascalHPu mnie na Pale Moon64-bit i IE64-bit działa ten tvnplayer. Z tymże na Pale Moonmusiałam wyrazić zgodę na uruchomienie Silverlight. Na Firefox Nightlynie musiałam na to zezwolić.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Mi działa tylko na 32-bitowym Internet Explorerze.
U mnie działa wszystko bez największych problemów ogladanie filmów na youtube, odsłuchiwanie polskiego radia, czy mody na sukces na tvp Cool
A na tvn-ie działa Ci?
tvn również działaSmile